Choď na obsah Choď na menu
 


Aby romantika nebola klišé...

23. 1. 2014

Si s priateľom nejaký ten rok a už vás nenapadá žiadne romantické miesto?

Alebo so svojou láskou chceš stráviť pekný večer prvýkrát ?

Ako neurobiť z romantického večera antiromantický?

Tieto nápady sa vám zídu aj počas blížiaceho sa Valentína.

Ak neuznávate tento sviatok, inšpirujte sa nápadmi pri organizovaní romantického večera :)


1. Čaro zimnej prírody

Vidina romantickej prechádzky v mínusových teplotách vôbec nieje lákavá a romantická. Ale aj v týchto mrazoch sa dá zahriať. Vyberte sa napríklad na zamrznuté jazero alebo klzisko a zakorčuľujte si. Vychutnáte si krásnu zimnú prírodu a pritom sa aj zahrejete. Potom sa spolu zahrejte doma pri čaji :)

2. Voda aj v zime
Prečo si nezájsť do sauny, vírivky alebo na plaváreň. Je to príjemný a romantický oddych, hlavne v zime :)

3. Niečo pre jedákov

Neviete si predstaviť romantický večer bez dobrej večere? Čo tak vymeniť preplnenú reštauráciu za romantický pokoj domova. Zožeňte si recept a ingrediencie na vaše obľúbené jedlo alebo domácu pizzu a program je vybavený. Spoločne sa zabavíte pri príprave a oddýchnete si pri jedení. Dobrú chuť.

4. Romantika celý deň
Prečo by sme mali pekné chviľe stráviť len večer? Naplánujte si program už od rána, môžte spojiť aj všetky tri typy. Spravte doobeda výlet, poobede pripravte spolu obed a večer si zarelaxujte v saune :)


                                                                     ♥ ♥ ♥
 

Čo je antiromantické?

Ak chcete zažiť príjemné strávený večer vo dvojici vyhnite sa týmto miestam a aktivitám:

Diskotéka
- kopec ľudí, zafajčené prostredie a podnapití ľudia vám akurát tak pokazia váš potencionálny romantický večer. To, že na párty prídete vo dvojici neznamená, že tam nestretnete iných ľudí. Viac sa budete venovať známym ako svojej láske a to nemá s romantikou nič spoločné. Ak ste spoločenský typ to vás neospravedlňuje. Romantika sa totiž netrávi v spoločnosti ale vo dvojici.

Internet
- ak chcete stráviť pekný večer doma vypnite počítač. Ani si neviete predstaviť ako zapnutý počítač vie pokaziť romantiku. Striedať sa spoločne s priateľom na facebooku a komentovať statusy je síce sranda, ale nie ak chcete stráviť romantický večer vo dvojici.

Nákupy
- urobiť si výlet vo dvojici za nákupmi je krásna predstava. Vy sa možno zabavíte ale toto nemá z romantikou nič spoločné. Pre vášho priateľa určite nebude veľmi príjemné utekať za vami z butiku do butiku s plným náručím tašiek.

Vo štvorici
- NIE! Takto strávený večer dopadne tak, že sa budete rozprávať celý večer s kamarátmi.


Vytvorila: *N*

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.