Choď na obsah Choď na menu
 


Ako si udžať chalana!

10. 3. 2013

 

 

 1.Zvádzanie každý deň:

 

 

Na začiatku si bojovala za to,aby si ťa všimol.Vtedy si sa trendy obliekala,sexi pochybovala a bola si pekne nalíčená. Ani teraz však nezabúdaj na tieto veci. Každý deň sa pred ním ukazuj tak ako keď si ťa všimol a zaľúbil sa.


 


2.Akceptuj jeho záľuby:

 

Možno žije pre futbal alebo pre iný šport a nikdy by sa nezriekol tréningu. A ak je pravdepodobné,že jeho záľuba je pre neho dôležitá ako fakt,že ťa ľúbi,kvôli tomuto by si však nemala zmeniť svoj názor. Ak si ho akceptovala zo začiatku s tými jeho zvykmi tak ho jednoducho akceptuj aj teraz.Tak ho prijmi jednoducho aj s tými pre teba bláznivými záľubami.Je predsa stále tvojím priateľom ktorý ťa má rád. 

3.Buď sama sebou:

 

Na prvom rande si bola ako z neba zostúpený anjelik.Po čase je prirodzene,že si smelšia a výrečnejšia.Ale vždy by si mala vedieť,kde sú hranice.Pretože máš priateľa ešte nemusíš praktizovať všetky jeho chalanské zvyky.


 


 4.Voľnosť pre každého:

 

Keď je láska čerstvá,ste spolu neustále,hrkútate si a zbožňujete jeden druhého.Lenže vášnivé pocity po čase stratia svoju intenzitu.No nedovoľ aby sa celkom pominuli.Nájsť rovnováhu medzi spoločne stráveným časom a časom stráveným bez seba je ťažké. Preto je najdôležitejšie aby ste sa o tom normálne porozprávali a vysvetlili si, koľko času potrebuješ ty a koľko on. Sformovanie a dodržiavanie týchto pravidiel je dôležité pre to,aby váš vzťah vydržal dlho.


 

5.Vychádzaj s jeho kamarátmi:

 

Ak ste z rozličných kamarátskych okruhov tak je nie len cielené ale aj povinné, aby ste navzájom spoznali "nespoločných" kamarátov. Kamaráti v jeho živote zohrávajú určite dôležitú úlohu,a preto si na dobrej ceste ak sa s nimi pokúsiš zblížiť. Buď milá a smej sa na ich vtipoch. Po tomto ťa budú mať určite radšej a tvoj frajer si ťa tiež viac zamiluje.


 


 6.Ukáž mu svoju všestrannosť:

 

Chalanom sa páči,ak je baba plná nápadov,kreativity a cieľov. Nie len kvôli sebe je dôležité,aby si vedela,čo by si chcela robiť v budúcnosti ale aj v očiach tvojho priateľa je dobrý bod byť ambicióznou a rozvážnou.Mnohostrannosť nemôže byť nikdy problém a vzťah môže len oživiť.

 

 


7.Rozprávajte sa:

 

Chalani sú radi ak sa môžu s babou rozumne porozprávať aj o vážnych veciach.Netúžia po bezduchej kráske ale aj po kamarátovi na ktorého sa môžu spoľahnúť.Ak treba, nechaj, aby sa ti zdôveril s tým, čo ho trápi.Veď nie je nikde napísané,že nemôžeš byť jeho láskou,kamarátkou a partnerkou v jednom.


 

 

8.Prekvap ho maličkosťami:

 

Prečo by mal dávať darčeky iba on tebe? Prečo by ste sa mali prekvapovať darčekmi iba na začiatku vzťahu? Malé prekvapenia-čokoláda či milý odakz ho určite potešia.Ver mi hnevať sa určite nebude.

 

 

tumblr_miovjid5fn1qcrza7o1_500_large.jpg

 

 

 

 

Vytvorila: *N*

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:(:/

Adminka *R*,11. 3. 2013 20:54

NEROB SI SM TOHO NIč JE TO žAKE ALE BER TO V POHODE si určite pekna chlapci ti budu lisť k noham :)

:/ :(

Katka892,11. 3. 2013 18:19

ja som uz svojho stratila! som bola hlupa ked som mu verila! :/ :'(((