Choď na obsah Choď na menu
 


Niečo o chalanoch!!!!!!♥

31. 3. 2014

Chalanské strašiaky
Myslíš, že chalani sú nebojácni, smelí a tvrdí? Ale kdeže, pred prvým rande sú na tom horšie ako ty. Chceš vedieť, čo ich najviac máta?
1. Povie "áno" keď ju pozvem na ďalšie rande?
2. Kam by som ju mal zobrať? Čo bude lepšie, kino, diskotéka, večera..?
3. Čo na seba?
4. Čo keď mi bude zapáchať z úst? Mám si zobrať žuvačku alebo cukríky?
5. Dúfam, že príde. Čo keď to rande odvolá?
6. Mám za ňu platiť?
7. O čom sa budeme rozprávať?
8. Mám jej dať pusu?

Ako si chalani predstavujú dobrú babu?

Baba by mala byť hlavne ukecaná. Chalani maju radi pekné baby, ale na rovinu, načo im je supermodelka, keď si s ňou nemajú čo povedať?
Chalani nemajú radi baby, ktoré už na prvom rande začnú rozoberať ich spoločné prázdniny, volajú ich na oslavy narodenín svojej kamošky a ťahajú ich do rodiny. Veď sa predsa ešte nepoznáte a ktovie, či spolu vydržíte dlhšie? Na takéto veci treba ísť pomaly.
Chalani nemajú radi ani keď dievča nemá vlastný názor a súhlasí so všetkým, čo chlapec povie.

 

Rebeka♥- Tak dúfam že to dajak pomohlo ;) :*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ex=kkot

Kala,15. 1. 2018 17:47

Cavte ja mam nasledovný problém už dva roky som rozdcodila s chalanom s ktorým som bola asi pol roka ja viem že som mu to mala povedat skor ze asi po 2 mes. Bol kokot lebo zo zaciatku kkt nebol bol milý a pozorný ale potom kes som mu to povedala po 3 mes. On robil s toho srandu tak som mu povedala na rovinu; je koniec a bla bla bsak to poznate lenE on tomu nechape do teraz . Nemilujem ho nenavidim ho lebo sme sa pred 2 rokmi pohadali tak som mu fkt spravila monokel . ale on ma ma rad a je stale dotieravy kkt najhorsie na tom je ze sme susedia takze sa stym kkt stretavam kazdy den a min. 3 tyzden sa ma pyta na tu pridrbanu otazku; odpustmi milujem ta. Ale ja viem E ked poviem E ok tak sa nezmeni!!!! Nejake rady?