Choď na obsah Choď na menu
 


Príprava na rande♥

10. 3. 2013

 1.Kúpeľ♥

Daj si v prvom rade kúpeľ alebo sprchu. Umy si telo aj vlasy, prípadne aj tvár. Veď musíš byť voňavá! Nezabudni na dezodorant!

2.Lesklé vlasy♥

Môžeš použiť masku, ktorú podľa návodu nanesieš na vlasy a potom ju zmy. Potom si môžeš vlasy natočiť alebo vyžehliť, alebo si ich uprav ako sa ti ráčiJ

3.Hebká pokožka♥

Nanes si na telo aj ruky telové mlieko. Môže byť voňavé alebo hydratujúce. Nanes si aj krém na tvár.

4.Nechty♥

Potom si pekne vyčisti a opiluj nechty. Lak neodporúčam, chalani majú radi prirodzenosť. Ak, tak pleťové odtiene. Rady pre úpravu nechtov nájdeš v staršom článku. Lak má ladiť s oblečením a ak si oblečená pestro, zvoľ radšej priesvitný lak.

5.Líčenie♥

Cez deň alebo pri ostrom svetle zvoľ jemnejšie líčenie, no ak ideš von večer alebo do podniku, kde je tmavo, hodia sa viac výraznejšie odtiene. Nieže to preženieš s farbami, chalanom sa krikľavé líčenie nepáči. Nezabudni sa dokonale zladiť. Lesk na pery je samozrejmosť!

6.Sexy outlook♥

Obleč sa sexy, ale pozor, nie vyzývavo! Žiadna mini ani výstrihy po kolená. Zvoľ niečo ležérne, praktické a jemne sexy. V lete džínsy a tričko na ramienka, v zime peknú bundičku a vkusné čižmičky. Obleč sa ešte pred tým, ako si konečne upravíš účes a nalíčiš sa.

7.Vôňa♥

Nie veľa! Toaletnú vodu použi na jedno plece, na druhé a na krk, voňavku na lakte, zápästia a krk - nanášaj ju prstom.

Pozor!!! Toto neznášajú!!!

1.Prehnané líčenie 

2.Nezvládnutá chôdza na vysokých opätkoch

3.Prehnané množstvo voňavky

Vytvorila*R*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.