Choď na obsah Choď na menu
 


Tipy pre plochšie bruško:)

9. 3. 2013

1. Štípanie

Vždy, keď si spomeniete na svoje brucho jednoducho si ho vyštípte. Stačí, keď si budete 5 minút ukazovákom a palcom štípať svoje brucho. Koža sa vám prekrví a krásne vypne.

2. Masírovanie

Brucho si poriadne natrite telovým krémom a masírujte dlaňou ruky v smere hodinových ručičiek až kým sa koža nezačne jemnučko červenať. Urýchľujete si tak vaše trávenie.

3. Drž, čo vydržíš

 

 

V ľahu pokrčte nohy a rukami objímajte svoje stehna. Vyrovnajte plecia a hlavu. Ruky potom pustite natiahnite vystreté dopredu. Napnuté brucho držte, čo najviac vydržíte. Cítite ako vám brucho pracuje? :)

 

 

4. Kocky ľadu

 

 

 

Do dlane si zoberte niekoľko kociek ľadu a chvíľku s nimi hladkajte brucho. Je to ďalší spôsob ako si prekrviť kožu na bruchu.

 

 

 

5. Zatlieskajte si

 

Sadnite si na zem a roztiahnite nohy, čo najviac, ale tak aby ste stále sedeli. Potom 10-15 minút tlieskajte rukami pod pravú nohu, do stredu a pod ľavú nohu.

6. Ťahaná

Ľahnite si na zem, chodidlo pravej nohy zohnite a dajte až ku zadku a ľavú zodvihnite hore. Ľavú ruku si dajte za hlavu a snažte sa ju ťahať k ľavému kolenu. Potom vymeňte nohu.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.