Choď na obsah Choď na menu
 


Trocha tvorby od Jacquelin Wilsonovej

9. 3. 2013

 

Nudíš sa a nemáš čo robiť? Skús si prečítať nejakú knihu od známej spisovateľky Jacquelin Wilsonovej! Ja som od nej prečítala už skoro všetky knižky..je to úžasná spisovateľka! Tu máš pár tipov jej skvelých kníh!
Niečo pre dievčatá, ktoré zbožňujú knihy o láske:

 


 

 

Lekcie lásky...

 

 

 

Prue a jej mladšia sestra Grace nechodia Obrázok

do školy, pretože ich ultra prísny otec vzdeláva doma. Keď otca po mozgovej príhode odvezú do nemocnice, Prue si môže konečne vyskúšať, aké to je, keď má človek trochu slobody . Po dlhých rokoch izolácie však Prue zistí, aké ťažké je zapadnúť medzi nových spolužiakov a učiteľov. Jediný, s kým sa v škole môže porozprávať, je milý mladý učiteľ výtvarnej výchovy do ktorého sa až po uši zamilovala! Ako sa všetko skončí?
PREČÍTAJ A UVIDÍŠ!

 


Prvé bozky...

       Obrázok

Hlavná postava Ela má novýproblém.      Zoznámila  sa s chlapcom, ale musí byť doma do deviatej. Lenže práve vtedy možno zažiť  najúžasnejšie a najkúzelnejšie veci. Čo na to jej  priateľky Magda a Naďa? Podporia ju, alebo budú riešiť svoje vlastné problémy?

 


 

 

  

Pokračovanie:

Prvé slzy....

Obľúbené hrdinky Ela, Magda a Naďa sa vrátili! Tentokrát sú však akési nešťastné. Elin nádejný vzťah s RObrázokomanom začne škrípať a na nálade jej nepridáva ani hašterenie s kamoškami a problémy dom a. Magda  smúti za mŕtvym škrečkom, Naďa zase na internete stretne muža svojich snov, a vôbec ju nezaujíma, aké nebezpečné môžu byť internetové známosti. Ostanú Ela, Magda a Naďa najlepšími kamoškami aj v týchto uslzených časoch?
 

 

 


 

 

Prvé trampoty...

 

 

 

 

 

Opäť saObrázok stretávame s hrdinkami. ktoré sme spoznali v knihe Prvé lásky. Ela sa s kamarátkami Naďou a Magdou vyberie na vianočné nákupy. Náhodou sa ocitnú v dave dievčat. ktoré prišli na výberové konanie na modelky. Ela sa začne porovnávať s okolostojacimi dievčatami aj so svojimi kamarátkami a zrazu jej svitne. že je oproti nim príšerne tučná. Rozhodne sa držať diétu. a veľmi prísnu... Ako sa to všetko skončí? Ela je v skutočnosti veľmi milá. trochu plnoštíhla osôbka. ktorá má dve úžasné kamarátky. Sebavedomie jej pozdvihne aj nový učiteľ výtvarnej výchovy. ktorý v nej okamžite objaví výtvarný talent a. navyše. pred celou triedou prezentuje názor. že najchudšie ženy nemusia byť vždy tie najkrajšie...

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

Pre dievčatá, ktoré majú rady knihy s rodinnými problémami:

 

 

 

 

Lola Rose: lola-rose.jpg

Keď už to doma začne byť príliš nebezpečné, musia Jani, jej mama a malý braček rýchlo zbaliť všetky veci a utekať uprostred noci z domova. Hoci majú strach, že je otec chytí, cesta do Londýna a pobyt v hoteli vyzerajú spočiatku ako veľké skvelé dobrodružstvo. Nový príbeh pre staršie detské čitateľky o živote, aký naozaj je.Sama doma:

sama-doma.jpgLily nie je sama doma - ale chcela by byť. Starať sa o tri mladších súrodencov je totiž veľa veľká zodpovednosť.
Keď mama odíde na dovolenku so svojím novým priateľom a nechá Lily, šesťročná dvojčatá Bliss a Baxtera a malú Pixie doma samotnej, je Lily rozhodnutá udržať rodinu pohromade a dokázať, že si vedia poradiť aj bez dospelých. Potom ale začne hroziť, že ich tajomstvo bude odhalené, a Lily si uvedomí, že potrebujú nejakú bezpečnejšiu skrýšu. A čo by mohlo byť lepšie, než vziať všetky tri súrodenca stanovať do parku?                                                  Je tam veľa miesta na behanie, nemusia upratovať byt, a navyše je tam určite nikto nenájde ...


 

Knihy o najlepšom priateľstve a živote:

Zlatíčka:

Sunset, dcéra starnúceho rockera Dannyho Kilmana, si obliekaimage_11729_19_v1.jpeg značkové oblečenie, objavuje sa na červenom koberci a ho fotky nájdeme v bulvárnych časopisoch. Vo vnutri je to však tiché dievča s hlavou plnou nápadov, Ktory nenávidí život celebrity.
Destiny pomenovali podla dávno zabudnutej piesne Dannyho Kilmana. Žije s mamou na okraji sídliska a keďže im chýbajú peniaze, ho mama musí stále pracovať. Ked sa pulovr nebo dve dievčatá za pozoruhodných okolností stretnú, vznikne Medzi nimi zvláštny spojením: priateľstvo, Ktory pravdepodobne zmení ich životy.


 

Prečítali ste niektorú z týchto kníh? Ak áno, páčili sa vám? :)Vytvorila: *N*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: SOMNARINY!!!!

Lili007 ,9. 3. 2013 14:47

Milujeme Natku a Mišku :-* skorý 1.Apríl :D Natka ešte stále ho miluješ ??:P

Re: Re: Re: SOMNARINY!!!!

Sisa1406,9. 3. 2013 14:50

ano my vas s LILI milujeme!! :* naše zadusediace :*