Choď na obsah Choď na menu
 


4 doplnky, ktoré vám toto leto nesmú chýbať!

13. 3. 2013

Kabelka do ruky
Listovú kabelku oceníte v každom ročnom období. Môžete ju nosiť na večerný koktail, ale aj na odviazanú párty či výnimočný spoločenský večer. V závislosti od príležitosti si stačí vybrať dizajn a typ. V lete vám spraví neoceniteľnú službu na dovolenke, kde si s ňou celkom vystačíte. Ak siahnete po univerzálnych farbách alebo jednoduchých vzoroch, môžete kabelku nosiť prakticky k čomukoľvek. Zvlášť vhodné sú kabelky v metalických odtieňoch, čierne, tmavomodré alebo hoci aj sivé s perleťovým efektom, ktoré sa farebne hodia takmer ku všetkému.

 

 Slnečné okuliare

 

Nemusíte sa pravdaže orientovať iba na čierne rámy, skúste i farebné, vzorované, červené alebo tónované dohneda. Pamätať treba len na zlaté pravidlo – menej je viac. Ak si teda ozdobíte tváričku maxi okuliarmi, nech sú ostatné doplnky v minimalistickom štýle.

 

4 doplnky, ktoré vám toto leto nesmú chýbaťSexi sandáliky
Na platforme i tenučkom podpätku sú číslom jeden letných ulíc. Hodia sa k maxišatom, minisukniam, úzkym nohaviciam, šortkám, áčkovým sukniam aj tým puzdrovým. Strieborné a zlaté budú na opálených nohách vyzerať ako klenoty a ak si vyberiete nadčasové modely, vydržia vám aj niekoľko rokov.

 

 

Elegantná šatka
Iste vás nebude zdobiť iba v lete, práve naopak. No v lete ju môžete nosiť v toľkých variáciách, že z jedinej šatky získate hneď niekoľko doplnkov – čelenku, ozdobu do vlasov i na kabelku, dlhšie zasa môžete nosiť miesto opaska. Hľadáte viac inšpirácií, ako
na šatky

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.