Choď na obsah Choď na menu
 


AKTUÁLNE (jar 2013)!

11. 3. 2013

 

- Na jar sa ocitneš zabalená v nebeských látkach, ktoré budú ma't úžasne živé, ale aj neutrýlne farby. Svoje krivky sa neboj ukázatˇvďaka typickým ženským strihom. Dom módy ide čipka, pásiky a kvetinové vzory!

 

 


 

 

- Túto sezónu musíš mať rozhodne plnú skriňu šiat a sukní. Užiješ si zábavnú módu, ktorá ponúka prúžky a šialené geometrické potlače!

 

 


 

- Veľa prvkov v móde sa bude opakovať zo 70., 60. ale aj 20. rokov. Nakukni do skrine mamy a babky a možno zhotovíš sama vlastné módne outfity!

 

 

KOŠELE A BLÚZKY

Medzi blúzkami opäť aj túto jar očakávajte voľnejšie strihy a ľahké materiály. Favorizované farby budú marhuľová, krémová, béžová. Košele nie sú ničím výrazné..zaujímavé budú svojimi farbami! Purprovou a tyrkysovou! Škandinávske vzory z jesene a zimi ustupujú a jar bude ovlyvnená etnom!


ŠATY

Trendy šaty si túto jar nenechajte ujsť! Ake nemáte radi kvetinové overaly, tak práve tiemožete vymeniť za šaty! Tie však budú zvyčajne v kvetinových líniách. Nájdete však aj pásiky a elegantné strihy! Snažte sa ich nekombinovať s bolerami - zvyčajne to kazí dojem!


ŠORTKY

Tie túto jar nesmú chýbať! Budete si mocť vybrať z veľkého množstva farieb a vzorov! Od kvetiniek až po džínsovú potlač!


SAKÁ

Anglický štýl so sakami začína byť populárny aj na Slovensku. Tento rok nájdete v obchodoch veľký výber strihov a farieb. Pekne vám vedia doladiť elegantný outfit. Sako však možete nosiť aj k džínsom! Predlžené sako vyzerá super s kraťasmi a jednoduchým tričkom. Dolniť ho možete trendy bižutkou! :)


OVERALY

Tie nebudú chýbať ani túto jar! Budú niesť džínsové, ľahké  materiály, kvetinové potlače a výrazné farby! Pozor na topánky, aby si to s nimi neprepískla a nevyzerala gýčovo!!! :)


MIKINY

"Rock Your Life!" - v tomto duchu sa budú niesť mikiny a jarné bundičky! Výrazné farby ako sútomodrá a karminovočervená + neónové farby! Pri kombinácií oblečenia však dávajte pozor - ak máte farebne výraznú mikinu, tak džínsy alebo nohavice zvoľte skor jednoduchšieho strihu aj farby, inak by to vyzeralo smiešne!


 

 

Vytvorila: *N*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.