Choď na obsah Choď na menu
 


4. KAPITOLA - Mishelina pyžamová párty!

15. 3. 2013

 

Bože dobrý! Ja si nemám čo obliecť! Teda…myslím, že môj  šatník rozmeru 4x4 mi asi nestačí! Potrebujem niečo nové a to ihneď! A hlavne si potrebujem vymyslieť dobrú výhovorku pre Ráchel! Predpokladám, že tí dvaja sa vrátia o takej 8-9 hodine. Alebo skôr? Dúfam, že nie. Lebo to by musela ísť na tú párty aj Ráchel a ja by som nezniesla to, ako by stále básnila o Lukovi. Luka hento a Luke tamto.

…O hodinu neskôr…

Škoda, že si nemôžem obliecť tie šaty, čo som si kúpila na párty. Na prespávačku sa nehodia.

Dobre, vzdávam to! Idem v tom, čo som mala na sebe oblečené na "TR!" A navyše už veľmi meškám! Stojím pred Mishelimi dverami a čakám kým mi otvorí. Zrazu sa dvere prudko otvoria.

„Rose! Čo ty tu robíš? Nemala si byť náhodou na „trojitom rande?“ povedala Mishel uštipačne. To čo povedala, ma dosť prekvapilo. Ako o ňom vie?

„P-prosím? O čom tu teraz splietaš?“

„Ty vieš veľmi dobre, o čom! Ach, Rose! Mohla si mi povedať, že Ráchel ide na rande! A navyše s Lukom! S Belliným bývalím chlapcom!“

„Čože?!“ vykríkla som. Luke chodil s Bellou? Ona ho pozná? Prečo Ráchel o tom Luke nič nepovedal? V tejto chvíli som nevedela, na čo sa mám skôr spýtať. Bella s niekým chodila a ani nám to nepovedala? A ako sa to Mishel dozvedela?

 „Takže…párty asi nebude, čo?“ spýtala som s pokusom o dobrý žart.

Mishel to očividne nepochopila iba namosúrene zatvorila dvere. Vedela som, že tým, že ju budem otravovať a pýtať sa jej na rôzne otázky asi situáciu nezlepším. Preto som sa celá zmätená vrátila domov. Nemala som chuť sa stresovať, čo ďalej a tak som si len zapla telku a čumela. Zrazu mi zazvonil telefón. Bola to Elli:

„Rose! Čo si načisto zošalela? Keď sa Bella dozvedela, že jej Ráchel prebrala Luka, skoro skolabovala!“

„Čože? Môžeš hovoriť trocha rozumnejšie? Vieš, čo? Stretneme sa v Sladkom Svete o 5 minút!“ povedala som a zložila. Človek si nemôže ani oddýchnuť a na chvíľku prestať myslieť! Ach…teraz by som chcela mať po ruke neviditeľný plášť Harryho Pottera. Aspoň raz by som vyhla problémom…

…O 15 minút v Sladkom Svete (pizzérií)...

„Takže vy si myslíte, že Ráchel ukradla Belle frajera? Ani náhodou! Veď sa s Lukom stretla ešte len včera!“ nástojila som.

„Máš na to dôkaz?“ spýtala sa Elli ako nejaká detektívka.

„Samozrejme, že áno! Teda..vlastne ani nie,“ povedala som a pozrela von oknom. Nechápem ako si to dievčatá môžu myslieť. Veď predsa poznajú Ráchel, ona by to neurobila. A ak hej, určite by na to mala rozumný dôvod. Alebo…nie, nie nie! Nesmiem ju podozrievať! Uf..je to strašne komplikované. Zrazu si ku nám niekto prisadol. Bol to Ted. No super ešte toto mi tu chýbalo.

„Čavko Rose!“ povedal a usmial sa.

„Ty ho poznáš?“ povedala Mishel a prisunala sa bližšie k nemu. Zagúľala som očami, na znak toho, že mi je to jedno i keď som bola poriadne naštvaná! Ja som ho videla prvá..

„Nie…teda vlastne áno,“ povedala som a pozrela na ňho. Dnes vyzeral docela dobre a...nie, musím sa sústrediť! Riešime tu krízu! A navyše neznášam chalanov! Čo..to? Elli si nakrúca pramienok vlasov a Maggie žmurká očami. Hrôza! A to som si myslela, že nič horšie sa už nemôže stať.

„Ani nás nezoznámiš?“ povedala Elli.

Achhh! Asi im jednu vylepím! Haló riešime tu zaláskovanú krízu!

„Prepáčte dievčatá, ale…“ prestala som rozprávať, lebo Elli, Mishel a Meggie sa na mňa naštvane pozerali, „okej..Ted toto sú moje kamarátky Elli, Mishel a Meggie, dievčatá toto je Ted.“

„Ted! Aké krásne meno!“ povedala Mishel.

„Máš úžasné vlasy!“ dodala Meggie.

„A úžasný štýl!“ ukončila Elli.

…O 2 hodiny na lôžku utrpení doma…

Dievčatá ma tak naštvali! Dve hodiny flirtovali s Tedom! A to sme mali riešiť Ráchel, Bellu a Luka! Ani si nevšimli, že som sa presadila za iný stôl! Teraz sedím doma a napchávam sa čokoládou. Ja viem, viem..nemala by som ju toľko jesť..ale keď som nervózna stále niečo jem. Ja za to nemôžem! A ešte teraz mám to komplikované obdobie…je to celé tak zamotané. Veľmi zamotané…

 

 

-obrazkydd.jpg

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ďakujem <3

*N*,17. 3. 2013 9:28

Ďakujem všetkým, čo sa tento krátky román páči :) ♥

:)))))))))))))))))))))))))))))

Adriana,15. 3. 2013 22:24

Suupro :D pecka pis dalej ked mozes :D

<3

May_324,15. 3. 2013 22:09

jeeee to je dobre :) piiis prosiiim aj dalej :D :D