Choď na obsah Choď na menu
 


1. časť - Harry a Emma

9. 3. 2013


Toto je môj prvý príbeh, takže to nebude nič moc. Venujem ho mojej kamarátke Dominike, ktorá rovnako ako ja, milujeme One Direction - Perfection! <3

Harry: Všetci sme sedeli doma na gauči a pozerali TV. Bolo ešte len 11 hodín. Obvykle by som ešte spal, ale Liam s Louisom sa rozhodli, že nás všetkých pozobúdzajú a urobíme si "Filmový maratón". Neznášam filmové marotóny. Ako vždy sa púšťajú romantické filmy, pri ktorých sa Liam s Louisom muckajú so svojimi priateľkami. Blé!!! Ja, Zayn a Niall samozrejme iba sedíme a ľutujeme sa, že nikoho nemáme. Teraz sa púšťalo Toy Story 3, Liamova obľúbená rozprávka. Niekto by mal zakázať Liamovi sa na to pozerať. Vždy sa pri tom rozplače a minú sa nám všetky servítky. Bože....ja sa skoro vždy na tom zabávam ale dnes, ako keby zo mňa vyprchal všetok život. Bolo mi nanič. Musel som ísť von na vzduch. Vyšiel som teda s našej vily a šiel sa prechádzať do parku. Jediné miesto, v ktorom sa cítim byť uvoľnený. Pokiaľ sa samozrejme nepočíta sála preplnená fanúšikmi. Tí mi dodávajú neskutočnú nergiu. Energiu, ktorá sa nedá ani popísať. Je to také živé. Po skončení nášho turné, nerobíme nič, iba oddychujeme, sem tam zájdeme do nahrávacieho štúdia nahrať nejakú pieseň. Rád by som mal niekoho, s kým by som sa mohol podeliť o svoje pocity. Jasné, že mám rodinu a priateľov, hlavne chalanov, ktorí sú mi ako bratia. Lenže, chcel by som..dievča. Áno, dievča. S ktorým, by som sa mohol maznať, objímať a všeličo iné. Zatiaľ som sám. Možno však, práve dnes niekoho spoznám. Niekoho kto ma bude naozaj ľúbiť. 


Emma: "Zajtra je môj veľký deň. Moje 18 narodeniny", pomyslela som si hneď keď som sa zobudila. Pretrela som si oči a pozrela von oknom. Mala som nádherný výhľad na Big Ben. Ach..Londýn, krásne miesto. Mám šťastie, že v ňom žijem. V tom som si spomenula. "Larra!" zvolala som a rozbehla sa dole schodmi ako zmyslov zbavená. Larry je môj pes. Mám ho strašne rada. Ale včera sa mi stratil. Je ťažké hľadať psa po celom Londýne a k tomu za daždivého počasia. Dnes už však svietilo slnko. Obliekla som sa a vyrazila von. Hľadala som ju asi 6 hodín a už som bola strašne unavená. Začalo mi škvŕkať v bruchu. Do kelu! Zabudla som si doma peniaze. Asi pôjdem domov a...ale nie! Nemožem sa vzdať! Larry tu predsa niekde musí byť! No nič..idem ju ďalej hľadať. Zrazu začalo pršať. Nemala som ani dáždnik a nechcela som zmoknúť ako kura, takže som to vzdala a rozbehla som sa domov. Nevidela som kam bežím..a zrazu..bum! Otvorila som oči..trošku sa mi krútila hlava..niekto mi podal ruku a pomohol mi stať zo zeme. Nebol to však niekto..

"Dávaj pozor kam bežíš kráska," povedal neznámy človek. Ó môj bože! V tej chvíli som mala chuť začať dotyčnú osobu vyobímať a vrieskať ako šialená, ale premohla som sa a povedala:

"Ďa-ďa-ďakujem..á pre-pre-páč.." zakoktávala som sa. Nevedela som čo robiť. Pred do mnou stál Harry Style a umieval sa. Vlasy mu lietali na všetky strany, pretože fúkal vietor.

"Som Harry Styles z One Direction," povedal mi ako keby som to nevedela.

"Ja viem kto si.." odpovedala som, trošku s hlúpim rízvukom.

"Prepáč, ja len - myslel som si..nekričala si..ja.." Rozosmiala som sa ako úplný debil. Nevedela som, čo robiť. Harry z One Direction sa so mnou rozprával! Milujem 1D. Som ich veľký fanúšik. Nikdy mi však nikto neodpísal na twitteri, ani sa mi s nimi nepodarilo stretnúť.Teda až do teraz. Potom sa rozosmial aj on a povedal: "Prepáč, obvykle stretávam fanúšičky, ktoré sú tak trošku na hlavu. Vrieskajú, skáču ako zmyslu zbavené. Prími prosím ťa moje ospravedlnenie a poď so mnou na koktail. Pozívam ťa," povedal s úškrnom, chytil mi ruku a ako pravý gentlmen mi na ňu vlepil maličký božtek. Vonku lialo ako z krhly, nikde nikoho, len ja so slávnou hviezdou, s ktorou som sa zatiaľ rozprávala len cez plagát som stála a usmievala sa. Aj on sa usmieval. Och Bože! Jeho úsmev, je taký krásny. Nemohla som odmietnuť..veď taká to šanca sa naskytne raz za život!


Harry: Asi som sa zamiloval! Áách! Je taká krásna..jej smiech, oči, hlas. Nemohol som na ňu prestať civieť. Asi si to všimla, lebo mi povedala: "Héj! Nepozeraj sa tak na mňa!" Nemohol som prestať..v tom prišla čašníčka a opýtala sa čo si prajeme.

"Jeden banánový koktail pre mňa a jeden pre túto krásnu mladú dámu," pozrel som na ňu svojím sexy pohľadom. Usmiala sa! Áno! Keď čašníčka odišla nesmelo povedala:

"Úplne som sa ti zabudla predstaviť! Som Emma. Emma Cullenová.

"Takže Emma. Vieš, čo? Máš strašne krásne meno," snažil som sa to vravieť akoby nič, aby si nevšimla, že sa ju pokúšam zbaliť. Natiahla ruku, že si ešte raz zoberie jedálny lístok. Ja som urobil to isté. Naše ruky, i pohľady sa stretli. Emma očervenela ako paprika a uhla pohľadom. Zdvihol som jej hlavu a pozrel som sa jej do očí...na magický moment to vyzeralo, že dôjde k nášmu prvému bozku ale nestalo sa. Emma sklopila hlavu ešte nižšie a zdvihla sa od stola, že už pôjde ale ja som ju zastavil.

"Ešte nie Emma. Veď som ťa pozval. A ty si povedala áno. Už niet cesty späť. Teda je, ale potom by to bolo od teba strašne nezdvorilé. Prosím ťa, nechoď. Ešte chvíľu," pozrel som na ňu. Nepovedala nič. Ale znova si sadla. Väčšinou na dievčatá takto netlačím ale..ju som proste musel mať. Zamiloval som sa do nej na prvý pohľad. Presne ako v rozprávkach. A v rozprávkach sa všetko končí šťastne, že? Najedli sme sa a potom som ju presvedčil aby sme šli ku mne. Prikývla. Celú cestu však  mlčala. Medzitým na oblohe slnko už stihol vystriedať mesiac s hviezdami.  Prišli sme k vile. Nikto nebol doma. Zapli sme si telku a urobili sme si popcorn. Pozerali sme nejaký nudný film. Vlastne ani neviem o čom bol, pretože som celý čas nespustil z Emmy nespustil oči. Tvárila sa nesmelo. V strede filmu, som sa k nej nahol a snažil sa ju pobozkať, ale ona ma len odtiahla a povedala:

"Harry prosím..nerob to. Veď sa skoro ani nepoznáme." Nepoznáme? "Ale veď..prosím Emma, len jeden bozk. Zamiloval som sa do teba," povedal som a znova som to skúsil.

"Harry nie! Naozaj. Prestaň."

"Okej," povedal som sucho a znova sa posadil. Potom som len uvažoval. Možno sa do mňa nezamilovala. Možno..už niekoho má. Alebo, nie je pripravená na vzťah s hviezdou. Keď sa film skončil, šiel som ju odprevadiť domov. Len tak sme stáli pri dverách. Už som to naozaj nevydržal. Pobozkal som ju. Ona sa zo začiatku odťahovala ale potom povolila. Oprel som ju o stenu. Prešli 3 minúty a ona sa odtiahla, napravila sukňu povedala:

"Harry už naozaj musím ísť. Maj sa." Už - už zatvárala dvere ale stihol som ju zastaviť:

"Ten bozk znamenal, že teraz spolu chodíme?" Ona sa len usmiala. Takže áno! Bol som taký rád, že som si od radosti celú cestu pospevoval zamilované piesne. Keď som prišiel domov, hneď som zaľahol do postele a rozmýšľal o našom vzťahu s Emmou. Potom som zaspal...


                                       images.jpg

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krásne!

Ria002,13. 3. 2013 20:19

čože? ty má 12 rokov? ja mám 15 a príbehy píšem ako amatér! bude z teba spisovatelka!

Re: Krásne!

*N*,13. 3. 2013 20:26

Ano, naozaj mám iba 12 :D Som rada, že sa ti príbeh páči..a nie nebude :D Na svete je oveľa lepších "detských spisovateliek" ako som ja :))) Ale inak ďakujem :)