Choď na obsah Choď na menu
 


10.ČASŤ - Pán vášnivý AmaZayn...

15. 3. 2013

Eleanor: "Takže horská dráha?" opýtala som sa Louisa s nadšením. "Presne tak horská dráha..len ty, ja, Liam a Danielle...nebojte sa bude sranda! No tak poďte!" Všetci sme sa vybrali za Louisom. Zaplatili sme za vstupenky a vydali sa skrz na skrz horskej dráhe. Všetci sme sa smiali ako malé deti a poriadne si to užívali. Po tejto horskej dráhe sme vyskúšali ešte horu kolotočov a potom sme išli do reštiky na pizzu. Dnešný deň bol jednoducho Ú-Ž-A-S-N-Ý! Žiadny paparazzi, vrieskajúci fanúšikovia, len my štyria. Potom sme išli do klubu na párty a poriadne to tam rozbalili. Louis to trošku prehnal s pitím a po celom klube tancoval macarenu! :D Je to vážne úžasný tanečník. Môj úžasný tanečník. A tá jeho riť. :D Proste som rada, že sme do toho išli. Všetci sme sa bavili a užili si tento deň ako žiadny iný pred tým.

Zayn: Áno! AmaZayn to dokázal! Som proste úžasný! Získal som od Perrie číslo mobilného telefónu a kde býva. Okamžite jej idem zavolať! Zobral som mobil a vytočil číslo..za slúchadla sa ozvalo: "Haló? Tu je pizzeria Mucho Gusto, prajete si niečo?" Zložil som. Nemal som chuť na pizzu. Takže Perrie mi dala nesprávne číslo. Myslím, že ju za to viac milujem! No nič...ostáva mi už iba ísť ku nej a dúfať, že mi nedala nesprávnu ulicu. Bol by totiž trapas, keby som otvoril dvere, v ruke by som držal kyticu kvetom a povedal: "Milujem ťa, baby!" nejakej babke na dôchodku...

Prišiel som tam na mojom super fáre, prejstotu sa pozrel do zrkadla a otvoril dvere. Pred Perrienim domom stála Perrie :D a s niekým sa bozkávala. No to nie! Ona je snáď zadaná? Ako to, že som to nespoznal? Prišiel som bližšie k nej a keď ma Perrie zbadala povedala:

"Och, ahoj Zayn...vy sa ešte nepoznáte..Greg toto je Zayn, Zayn toto je moj priateľ Greg.."

"Ty máš priateľa..?" spýtal som sa a premieriaval si Grega od hlavy až po päty. Bol to obyčajný muž s ktorým sa predsa ja nemôžem ani omylom posudzovať. Nechápem, čo na ňom Perrie vidí..Greg sa usmial a povedal:

"Ó môj bože! Ty sa poznáš so Zaynom s One Diection? Ó môj bože! Si to vážne ty? Vyfotíš sa so mnou a dáš mi autogram?" Len to mi chýbalo! Chlapec, ktorému by som najradšej nakopal zadok je fanúšik 1D! Nedalo sa nič robiť..musel som mu teda dať autogram, vyfotiť sa s ním až napokon som ostal sám s Perrie.

"Takže, Perrie, zlato..nešla by si so mnou von?" povedal som a mrkol na ňu. Na dievčatá to vždy zaberá..ona sa iba usmiala a povedala: "Teraz už vieš, že s niekým chodím ale aj tak sa ma snažíš zbaliť a pozvať na rande? Hm..No ja neviem..kto by nepovedal nie, Zaynovi z One Direction!.........Dobre, dobre teda. Pôjdem s tebou von, ale pamätaj som zadaná!"

"Jasné, jasné.." povedal som mrzuto ale stále štýlovo. Super! Idem s Perrie na rande! I'm Sexy And I Know It! Neodolal som však.."A ešte jedna otázka..zabiješ ma ak urobím toto?" snažil som sa ju pobozkať ale ona mi dala prst pred ústa.

"Tu nie Zayn..máš dovolené ma bozkávať až keď nebudeme každému na očiach." Usmial som sa na ňu. Tak presne takúto babu som potreboval! Krásnu, sexi, žhavú a čo vie spievať! Usmial som sa na ňu a potiahol do vnútra domu. Tam som ju oprel o stenu a uštedril som jej pár vášnivých bozkov...♥ ♥ ♥ ♥

 

13012_522772444434318_148367661_n.jpg

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.