Choď na obsah Choď na menu
 


11. ČASŤ - Pád do neznáma...

VARUJEM VÁS!

Dnes to ešte nečítajte, inak od zvedavosti, čo sa stane nabudúce  nezaspíte!!!!!!

Rebecca = Adriána :D (to je pre teba Adriána ty lenivka! :D)


Harry: Prechádzal som sa po Londýne a myslel na včerajšiu noc. Zrazu som uvidel jedno dievča na lavičke ako plače. Bol som predsa ako - taký gentlmen a tak som si k nej prisadol a opýtal, čo sa deje. Dievča odpovedalo:

"Je od vás milé, že sa pýtate..ale..dobre teda..rozišla som sa s priateľom..dnes..na naše výročie..," povedalo to horko ťažko pomedzi vzlyky. Hlavu malo stále sklonenú a tak som jej ju opatrne nadvihol a pozrel do očí. Mala nádherné modrozené svietiace oči. Vtedy sa stalo to, čo sa stať nemalo. Ďalšie motýliky v bruchu? Vari som sa znova nezamiloval? To mi nestačí Emma? Srdcu nerozkážeš..neviem ako sa to stalo ale zrazu zo mňa vyšlo:

"Nechcela by si ísť na koktail? Pozívam ťa..." Bože môj! Práve som ju pozval na to isté miesto kde som pozval Emmu. Mám výčitky svedomia..ale začína sa mi to aj páčiť..nie! Okamžite to pozvanie musím zrušiť! Ale..ona je tak krásna..nie, nie a nie!

"Ty si Harry Styles z 1D! A pozívaš ma na koktail? Teda..nezmýlil si si ma s niekým..?" V jej nádherných očiach som videl neistotu. Nemohol som to zrušiť.

"Nie, nezmýlil. Pozívam teba. Nikoho iného. Tak pôjdeš so mnou?" "Och, jasné! Veľmi rada! A inak ja som Rebeka."

"Veľmi ma teší Rebeka. Ja som...ale to už vieš.." povedal som rozpačito. Cítil som sa trápne. Obidvaja sme sa však usmiali a šli na koktail. Porozprávala mi o sebe veľa vecí. Boli sme spriaznené duše! Ale toto Emme predsa nemožem urobiť! Takto ju podviesť a vymeniť za Rebeku! Za nádherne talentovanú Rebeku. Už zase začínam..ale ja si proste nedokážem pomôcť! Musím sa s niekým poradiť..myslím, že by som sa mohol poradiť s Liamom..a tiež potrebujem objatie..to by som si mohol vypýtať od Nialla. Áno...hneď za nimi pôjdem..až keď odprevadím Rebeku domov..áno presne tak..idem ju odprevadiť domov..áno, presne tak..zase sa stalo to, čo sa nemalo..pri odchode som ju pobozkal..teda..nebol to len jeden bozk..ale viac..a...ale no tak! Bol to len jeden bozk a basta! Nesmiem na to už myslieť! Ak by sa to Emma dozvedela asi by ma zabila! Skôr ja by som sa zabil sám, ale to je jedno..Keď som sa vrátil Emma ma privítala veľkým objatím a nádherným bozkom..začalo ma dráždiť svedomie.. a tak som jej povedal:

"Zlato, som unavený, takže si idem ľahnúť.."

"Dobre, ale potom ti musím povedať niečo doležité!" V mysli som uvažoval, čo može byť pre Emmu tak doležité..žeby sa ku mne chcela nasťahovať? Len to nie! Dráždilo by ma svedomie a nakoniec by som jej to povedal! To predsa nemôžem! Alebo..dúfam, že so mnou nečáká dieťa! To by bolo ešte horšie! Po mojom hlúpom hádaní som sa to nakoniec dozvedel..


"Čože? Ty odchádzaš do Španielska? To nemyslíš vážne!"

"Prepáč mi to, ale ideme za starkým...teraz je vážne chorý a potrebuje mňa aj moju rodinu.."

"Nepustím ťa tam samu! Pôjdem s tebou!"

"A čo chlapci? Nie, nie Harry ty tu ostaneš pekne so zvyškom kapely je ti to jasné?"

"Kedy odrážaš?" snažil som sa zmeniť tému.

"Za 5 minút mám byť na letisku.."

"Čože? Už za päť minút?" Emma ma veľmi prekvapila..bol som zmätený.

"Áno..prepáč chcela som ti to povedať skôr, ale bol si preč a.." Nenechal som ju dohovoriť..miesto toho som ju pobozkal na rozlúčku..a skôr než som sa nazdal už bola preč..a ja som sám ležal na posteli a premýšľaľ o sebe, Emme a Rebeke..

Niall: Bola polnoc. Nemohol som spať. Musel som stále myslieť na Cher. Obliekol som sa a vyrazil vonku na vzduch. Prechádzal som okolo mojej obľúbenej reštaurácie keď som zrazu niekoho uvidel. Cher. A ešte niekoho. S niekým sa držala za ruky. Bol to chlapec. Len som tam tak stál a chvíľu čakal, čo sa stane. Pobozkali sa. Nenápadne som prešiel okolo nich a uvidel niečo nečakané. Adama. Môjho takmer najlepšieho kamaráta. Veľmi dobre ma poznal a tiež veľmi dobre vedel, čo k Cher cítil. Ja som tam iba stál a stále čakal. Bolo mi mizerne. Je to vôbec možné? Môže ťa podraziť takmer naj kamoš? Bolo mi zle. Mal som pocit akoby som mizol aj s celým mojím svetom. Bol som naivný, keď som si myslel, že by medzi mnou a Cher mohlo byť niečo viac. Prečo som taký hlupák? Rozbehol som sa s plačom preč. Adam ma spoznal a nasledoval ma. Dohonil ma a postavil sa ku mne. Povedal:

"Prepáč Niall, ja viem, že ma za to budeš nenávidieť do konca života. Ale, prosím vypočuj ma! S Cher sa vlastne rozchádzam..no proste je to zamotané.."

"Ty si s ňou chodil po za moj chrbát aj keď si vedel, čo k nej cítim? Ako si to mohol urobiť?"

"Niall ja, to je inak ako si myslíš. Bola to len hlúpa stávka."

"Stávka? Ty s ňou chodíš iba kvôli stávke a ona to nevie? To je od teba poriadne podlé!" otočil som sa mu chrbtom a snažil sa nepočúvať ho.

"Pozri, len som sa stavil s jedným kamošom, či ju zbalím. Potom sa do mňa buchla. Chodíme spolu iba týždeň a nie je to nič vážne..Teda iba pre mňa.."

"Teda iba pre teba? Chodíš s ňou iba kvôli hlúpej stávke? Vieš si predstaviť ako jej to zlomí srdce? Veď ešte minule ju nechal ten Jake, či kto. A čo Sisa? Ju si poslal k vode?"

"Ona..ona o tom nevie.."

"Čože? To mi chceš povedať, že ju celý týždeň vodíš za nos? Ako nejakého psíka? Poviem ti Adam toto si vážne pokašľaľ! Nemožem uveriť, že som sa s tebou kamarátil!"

"Prosím ťa Niall, stoj! Nebuď ako malé dieťa! Ja sa so Cher rozídem! Á..ospravedlním sa jej! Vysvetlím jej to..á potom už bude len tvoja. No ták! A Sise nepoviem nič..len prosím prestaň kričať! Všetko sa vyrieši! Niall, stoj! Kam ideš?"

"Niekam preč od teba! Aby som sa ti nemusel dívať do očí!"

"No tak, sa mi do očí nedívaj! Stačí ak si ma vypočuješ..pozri urobil som veľkú chybu a ja to viem..ale..aj ty si predsa musel v živote urobiť jednu chybu, že?"

"Áno, máš pravdu Adam. Urobil som chybu v tom, že som sa s tebou začal kamarátiť!"

"Niall! Teraz ma počúvaj! Chcem aby si mi odpustil! Dá sa to všetko do poriadku ver mi!"

"Veril som ti a ty...takto zničíš naše kamarátstvo, zlomíš Cher srdce a pokašleš si vzťah so Sisou!"

"Ale.."

"Žiadne ale! Odchádzam! A naše kamarátstvo beriem so sebou!" Toto boli moje posledné slová. Potom som sa rozbehol niekam preč...a videl iba svetlo..počul strašný náraz..a tiež výkriky volajúce o pomoc. Hlas Adama a Cher a všetkých tých ľudí. Všetko však naraz stíchlo a ja som už nebol schopný vstať a pokračovať..

 

Ja som vás varovala...teraz sa musíte zmieriť s tým, že ďalšiu časť dám až zajtra! :P :D

 

PS: Dobrú noc a sladké sny! Čo myslíte, čo sa stane?

 

399273_484657631549150_580970326_n.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:-*

Alexia659,16. 3. 2013 8:50

Nialla zrazilo auto ?? :( Rýchlo daj dalšiu časť , lebo prestanem chodiť na vašu stránku :D :D Nie, nie srandujém :D Ale rýchlo musíš dať dalšiu !! :D

nfgj

Carley,15. 3. 2013 22:33

:D :D :D :D tak to som zvedava co bude dalej :)))

:)))))))))))))))))))))))))))))

Adriana,15. 3. 2013 22:17

dakujem :D dobra cast uz sa tesim na pokracovanie :D

ale ne!

gabriela,15. 3. 2013 20:01

ale ne! ja som si to precitala a asi teraz nezaspim! ja sa asi pojdem zabit! chudak niall! co sa stane?? ja do zajtra nevydziiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O