Choď na obsah Choď na menu
 


12. ČASŤ - Atmosféra na nič..

16. 3. 2013

Zayn: Zobudil som sa vedľa Perrie. Pozrel som sa na hodinky. Bola jedna hodina. Nemal som poňatia, čo sa včera stalo vedel som iba to, že sme sa s Perrie trošku opili to je všetko, čo som si pamätal. Dal som sa do poriadku lebo som vyzeral ako škaredé kačiatko. Vyšiel som von a pred dverami uvidel noviny. To, čo bolo na titulke ma zarazilo. "Mladý člen skupiny One Direction Zayn Malik, si očividne včera užil so speváčkou Perrie zo skupiny Little Mix!" Hlásil titulok. Nemohol som uveriť vlastným očiam. "Vyskytli sa fotky, kde sa držia za ruk a bozkávajú. Perrie vraj chodí s chlapcom menom Gregor, takže všetci na okolo sú zmätení." Bože môj! Čo sme to včera len s Perrie robili. Pozrel so očkom pod naše fotky. Písalo sa tam niečo o Niallovi ale to ma už nezaujímalo. V tom som zbadal ako sa Greg ku mne približuje, niečo hovoril a bum!

Zobudil som sa ležiac na chodníku. Boli už dve hodiny. Pozrel som sa na okolo a zistil, že moje auto bolo fuč. A tiež som zistil, že mi Greg nechal maličké fialovo-modré prekvapenie pod okom. To musela byť teda riadna rana keďže ma zhodila na zem. Zavolal som si taxík a vyrazil domov. Pred dverami som si prejstotu nasadil okuliare na oči aby nikto nič nespozoroval...

Louis:
Atmosféra doma sa nedala popísť. Všetci mali na tvárach vystrašené výrazi a kruhy pod očami. Všetci boli zmätení a unavení zo včerajšej noci. Všetci mysleli len na dve osoby a na to, čo sa im asi stalo. Zrazu niekto zazvonil a všetci sme sa nahrnuli k dverám. Bol to Zayn.

"Kde si do čerta bol! Vieš ako sme sa všetci o teba báli? Máš vôbec poňatia, čo sa včera stalo?!" nemohol som vydržať a vybuchol som. El sa ma od Zayna pokúšala držať, čo najďalej lebo som mal 100 chutí mu jednu vraziť do ksychtu. Jeho najlepší kamoš a člen kapely leží v kóme a on si len tak užíva s Perrie.

"Prepáčte, ja vám to vysvetlím..to, čo sa včera stalo medzi mnou a Perrie..to nič nebolo..len sme si trocha užili a čo? A kde je vlastne Niall?" povedal Zayn.

"Pff? Ty sa ešte pýtaš kde je Niall? Chceš vedieť kde je? Ja ti poviem kde je! Leží v nemocnici a je v kóme! Zatiaľ, čo ty si bohviečo robil s Perrie, tvoj kamoš mal nehodu! Zrazilo ho totiž auto! Vieš ako sme sa o neho báli? A ty si nám to nijak neuľahčil..nevedeli sme kde si! Kde sa flákaš! Či sa niečo vážne nestalo aj tebe! Ale nie..ty si niekde s Perrie, opitý! Nemáš ani telefón, hm? Čo tak zavolať, kde si a prečo nemože prísť navštíviť chudáka Nialla, aby si nám urobil o starosť menej!" tieto slová som priam vrieskal a nie vravel. Všetci z toho boli očividne mierne v šoku, pretože na mňa pozerali s pohľadom plným strachu. Ale niekto sa predsa musel ozvať. No nie?

"Idem si ľahnúť, včera som sa veľmi nevyspal," povedal som zachrípnutým hlasom akoby sa nič nestalo. Bol som taký rozzúrený, že som z celej sily, nechtiac buchol do vázy s kvetmi takže spadla na zem. Neobzrel som sa iba kráčal ďalej. Aspoň trochu sa upokojniť..

Danielle:
"Počuj El, dostala som taký nápad. To, čo sa stalo včera zobralo všetkých poriadne ale myslím si, že Cher to znáša zo všetkých najhoršie. Čo keby sme šli za ňou a pozvali ju na nákupy? Viem, že sa to nehodí ale potrebuje myslieť na niečo iné. Musí sa nejako odreoagovať. Potom nebude myslieť na Nialla a nebude sa obviňovať." povedala som El, keď sme spolu sedeli v kuchyni.

"Dobre, myslím, že to je skvelí nápad. Hneď sa pôjdem prichystať. Koniec, koncov chlapci si musia oddýchnuť."

"Tak za 5 minút sa stretneme dole," dokončila som náš rozhovor. Prešlo päť minút a obidve sme sa rozhodli navštíviť Cher. Adresu sme si zistili od chlapcov. Prišli sme pred jej dom a zaklopali. Chvíľu nikto neotváral no potom sa dvere otvorili a uvideli sme zničenú Cher. "Cher, počuj..viem, že teraz sa cítiš zle ale musíš to pochopiť chceme to pre tvoje dobre. Musíš prestať myslieť na to, čo sa včera stalo," povedala som a pozrela na El, ktorá pokračovala:

"Presne tak. Chceme aby si sa, čo najrýchlejšie dala do kupy a išla s nami na nákupy. Musíš sa odreagovať. Počkáme ťa von. Dobre?" "Dobre," povedala tichým hlasom Cher a zatvorila dvere.  Mysleli sme si, že si robí srandu ale nie, ona nozaj vyšla von, a pokúsila sa aspoň o ako-taký úsmev.

 

39936-480x360.jpg 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:))))))))))))))))))))))))))

Adriana,17. 3. 2013 14:45

Je to dobre aj ked smutne :D ale som zvedava na dalsie casti :)) :D