Choď na obsah Choď na menu
 


13. ČASŤ - Všetko sa to zvrtlo k horšiemu!

Cher: Stála som v nákupnom centre a pozerala na El a Dan, ktoré sa ma snažili upokojniť. Nedalo sa..Cítila som sa ešte strašnejšie ako doma. Všade po obchodoch som vydela plagáty, letáky, veci s One Direction. Avšak videla som ako strašne sa tie dve snažia a tak som im venovala aspoň malinký úsmev. Vyskúšali sme si tunu šiat, topánok, dopnkou až nakoniec sa mi podarilo dostať z pekla von. Dievčatá si však nedali povedať a pozvali ma na kafé, potom na prechádzku Londýnom. Kráčali sme, kráčali keď tu zrazu sme videli hlúčik ľudí ako sa na niečom baví a ukazuje hore. Niekto stál na okraji mosta a chystal sa skočiť. A ten niekto bol Adam. S dievčatami sme vyšli po schodoch a keď nás Adam uvidel povedal:

"Choďte preč a nesnažte sa ma presvedčiť! Bola to len moja vina a vy to viete!"

"Pozri Adam..nebola to len tvoja vina. Bola to vina nás všetkých. No vlastne nejde o to, koho to bola vina. Hlavné je, že je Niall na žive. Ešte stále žije, neumrel. Určite by nechcel aby niekto umrel kvoli nemu. Je to predsa citlivý človek, veď si sám videl ako ho vzalo to, čo sa medzi nami odohralo. Nechceš predsa aby sa trápil kvôli tomu, že si zomrel? Bude si myslieť, že si sa zabil kvôli nemu. Takže..ak ho máš naozaj rád, neskočíš ale pekne sa s nami všetkými o tom porozprávaš je ti to jasné?" povedala som pokojným i keď trasúcim sa hlasom. Adam sa chvíľu díval hore a potom na nás až sa napokon rozhodol, že neskočí a, že si nevezme život..

Zayn: Ako som mohol byť tak hlúpy! Niall je v kóme a ja..teraz sú na mňa všetci naštvatý..zaslúžim si to..nechal som najlepšieho kamoša v štichu...som to ja ale hlupák..

Harry: "Volali z nemocnice! Niall sa prebral z kómy! Ale budú ho musieť rýchlo operovať, lebo jeho stav sa náhle zhoršil! Lekár vraví, že to asi neprežije!" kričal som na všetkým. Bez ohľadu na to, ako sme práve vyzerali, čo práve robili, či koľko je práve hodín sme sa všetci nasunuli do operačnej sáli..všetci sme mysleli na to najhoršie...videl som Nialla, bol celý bledý..lekári ho vraj uspali, čiže neucíti žiadnu bolesť..neviem či je to pra..kiežb
avdy lekári mohli vyliečiť i našu bolesť..boli sme vedľa neho a sledovali operáciu. Pozeral som sa na monitor. Jeho tlkot srdca sa veľmi rýchlo menil..všade bolo nehorázne ticho..bolo počuť iba tykanie hodiniek..Tik-tak, tik-tak..Prečo sa nedá vrátiť čas? Všetko by bolo nádherné a zas normálne..Niall by tu teraz neumieral..a všetci by boli šťastný..život je krutý..nikdy nevieš kedy ťa hodí pod pás...A zrazu bolo počuť iba dlhé pííííííp. Niallove srdce prestalo byť. Bolo to presne také ako vo filmoch, lenže horšie. Atmosféra sem sa dala priam krájať. Doktori sa pokúšali ako len vládali..všetci sme vedeli ako to dopadne ale aj tak sme Nialla držali za ruku, plakali a dúfali..verili sme v neho..Niall je silný človek..to ie predsa každý..najviac bolesti si prežil on..to jeho nenávidelo 1 000 000 ľudí..ale on ako keby si to nevšímal..zdvihol hlavu hore a ukázal všetkým, že všetko sa dá zvládnuť...to mi predsa nemožeš urobiť Niall. Teraz ma nemôžeš opustiť. Musíme držať spolu. Tak ako sme si sľúbili...vravel som si v mysli a dúfal..

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nieee :o

Carley ,17. 3. 2013 16:10

Neee Niall nemoze zomriet !!!!