Choď na obsah Choď na menu
 


14. ČASŤ - Lásky na rozdávanie ;)

Všetky ste isto napäté...myslíte si, že Niall zomrel?

Tak si prečítajte ďalšiu časť a sami uvidíte, čo sa stalo! :D

............

.......

......

.....................

................................

........

...................

..........................

......................................

...........

................

........

......................

............................................

...................

..............................

.......

Niall: Otvoril som oči. Bol som strašne unavený. Poobzeral sa okolo seba. Kde to som? Aach..príšerne ma bolí hlava. To je nemocnica? Čo preboha robím v nemocnici!

"Niall! Prebral sa, on sa prebral!" kričal Liam. Okamžite som spoznal jeho hlas. Obzrel som sa okolo seba. Uvidel som Liam, Harryho, Zayna, Louisa, Cher, moju mamu, otca a brata. Len som tak na nich pozeral a oni pozerali na mňa. Bolo to strašne vtipné a tak som sa začal smiať. Moja rodina sa usmiala a povedala, že nás nechá samich a že sa so mnou porozprávajú neskor. Cítil som sa trápne, ani neviem prečo...

"Tak?" spýtal som sa.

"Čo tak?" opýtal sa Louis.

"Poviete mi, čo sa stalo? Veľa si toho totiž nepamätám. Viem len, že som sa o polnoci šiel prejsť a..," pozrel som na Cher, ktorá stála pri okne, "a..to je všetko."

"Takže si napamätáš, to ako ťa zrazilo na prechode auto?" spýtal sa Harry. Nepovedal som nič iba, pokrútil hlavou. Po chvíli prišla sestrička a povedala, aby už odišli a nechali ma spať. Harry, Liam odišli hneď ale Zayn a Cher pohľadom šemrali o pár minút. Nechápavo som sa pozeral sem a tam, až sa mi z toho zakrútila hlava. Sestrička iba prikývla a zatvorila dvere. Zayn sa ku mne priblížil a po lícach mu začali stekať slzy. Povedal:

"Niall, ja..strašne sa ti ospravedňujem, že som nebol pri tebe keď sa to stalo. Nemal som byť s Perrie. No vieš trocha sa to zvrtlo a opili sme sa a.."

"Prestaň Zayn..nemáš sa mi začo ospravedlňovať. Neurobil si nič zlé..nie som naštvatý ani nič podobné..naopak..som rád, že si našiel niekoho s kým si rozumieš. Je mi jedno, že si pri mne nebol po tej nehode. Nič z toho, čo sa stalo si aj tak napamätám. Hlavné je, že si teraz tu. Budem rád ak sa nebudeš trápiť kvôli mne. Choď za Perrie a nič si z toho nerob," povedal som a pomaly ho objal. Mal som totiž zlomenú nohu. On sa usmial a odkráčal celý šťastný preč.

"Aj ty si sa mi prišla ospravedlniť, kvôli tomu, čo sa stalo? Nemusíš sa ospravedlňovať...Veď tak ako povedal Adam bola to len stávka," vysipal som hneď potom ako Zayn odišiel. Z toho všetkého mi bolo nanič, ale rozhodol som sa, že im obidvom odpustím..boli to predsa moji priatelia..♥

"Ty si..ty si to pamätáš? Ale veď si vravel.."

"To, čo som vravel vtedy je jedno. Hlavné je to, čo ti vravím teraz. Zbytočne si sa trápila..ak mám pre teba nejakú cenu, že by si sa pre mňa trápila..ale odpúšťam vám.."

"Čo to vravíš Niall! Ty dobre vieš, že to tak nie je. Veľa pre mňa znamenáš. A to, čo sme ti s Adamom spravili je neodpustiteľné! Takto ťa podlo oklamať! Už by si sa so mnou vobec nemal rozprávať!"

"Máš pravdu Cher, nemal ale ja chcem. A nikto mi nezabráni tomu aby som vám odpustil..ako povedal Adam i ja som v živote urobil veľa chýb.."

"Ale...ako možeš byť tak egoistycký! Ja..bože! Už ani neviem, čo mám povedať!"

"Tak nehovor nič," povedal som zo smiechom.

"Veď si skoro umrel a tebe je niečo na smiech? A k tomu mi s Adamom odpúšťaš?"

"Ale iba skoro..veď si predstav Cher, čo by to bol za svet, ak by nikto neodpustil chybu, ktorej sa dvaja ľudia, ktorých mám nadovšedko rád, dopustili..čo na to povieš?"

"Nepoviem na to nič! Odchádzam..," povedala Cher a omylom otvorila dvere do šatníka. Poriadne som sa na tom zabával. Neviem o, čo jej šlo ale vyzerala na zjedenie. Keby som nemusel ležať so zlomenou nohou asi by som sa váľaľ od smiechu! Konečne zistila akej chyby sa dopustila a namosúrene otvorila správne dvere. Po pár sekundách sa vrátila a povedala:

"Zabudla som si sveter! A prestaň sa smiať!"

"Neprestanem!" povedal som naschvál. Cher sa na mňa naštvate pozrela a hodila do mňa vankúš. Potom zobrala ďalší a udierala ma ním do hlavy. Celý čas pri tom vravela:

"To máš za to, že si mi odpustil! A toto máš za to, že si mi pomotal hlavu tvojim čarovným úsmevom! A toto máš za to.." Prestal som sa smiať a v polovičke vety som ju chytil za ruku. Ona si ku mne prisadla, odložila vánkuš na miesto a povedala:

"Prepáč, asi si o mne myslíš, že som šialená, že?"

"Možno si trocha šialená ale ber to s tej lepšej stránky, keď sa šialený ľudia dopustia chyby, ostatný sa na tom dobre zasmejú a nič im nevyčítajú," povedal som so smiechom.

"A keď urobím toto, tiež sa na tom zasmeješ a nebudeš mi to vyčítať?" povedala, nahla sa ku mne a pobozkala ma...

Zayn: Bol som najšťastnejší človek na svete! Niall mi odpustil, ostatný sa na mňa začali aspoň ako-tak usmievať a ja som kľudne mohol ísť za Perrie..teda ak..sa tam nevráti ten jej Greg..vedel som, že ak tam bude druhý zranený budem po Niallovi asi ja..ale bolo mi to fuk..hneď ako som zazvonil Perrie prišla a otvorila dvere. Pozvala ma dnu. Sadli sme si na gauč a Perrie sa po chvíli spýtala:

"Ako je Niallovi? Nehnevá sa na teba? Stalo sa niečo?"

"Niallovi je už omnoha lepšie..je len unavený z operácie a nehnevá sa..ale keď som sa od teba vracal..uvidel ma Greg a jednu mi vlepil..a tiež mi ukradol auto..," povedal som ticho. Perrie vyskočila a povedala:

"Čože! On ťa zbil? A ukradol ti auto? Ihneď sa s ním rozídem! Počkaj hneď mu zavolám!"

"Nie Perrie, počkaj! Stoj! Nevolaj mu..teda ak chceš...nemusíme v našom vzťahu pokračovať ak nechceš.."

"Čo to táraš Zayn? Jasné, že chcem aby sme v našom vzťahu pokračovali!"

"Tak teda..," povedal som a vybral maličkú kocku v baliacom papieri previazonou stužkou.

"To je pre mňa? Ale veď ja nemám narodeniny.."

"To nevadí...keďže si teraz moje dievča začni si zvykať, že ťa takými to darmi budem obdarovávať vždy.."

"Och, moj bože! Ten je krásny! Ďakujem Zayn! Ani neviem, čo mám na to povedať!" Dal som jej strieborný náramok na, ktorom bola vysačka srdiečka, v ktorom písalo: "I love you!"

"Stačí mi jeden bozk od teba..nič viac nechcem.."

"Ako myslíš," povedala Perrie a vášnivo ma pobozkala... ♥ ♥ ♥

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:))))))))))))))))))))))))))

Adriana,18. 3. 2013 20:46

To je super ze Niall nezomrel :))))) to bolo dobre s tymi dverami :D ....pridavaj dalsie casti pls :)