Choď na obsah Choď na menu
 


15. ČASŤ - Rebeka či Emma?

Harry: Bolo to zvláštne. Keď bol Niall v kóme, nič okrem neho ma netrápilo. Úplne som zabudol na Emmu, Rebeku a všetko, čo sa stalo. Neviem, čo si počnem..Emma či Rebeka? Obidve sú krásne, obidve milujem a s obidvomi si rozumiem...ale nemožem ich viac takto vodiť za nos. Je to nesprávne, musím sa rozhodnúť. Buď jedna z nich alebo nikto..avšak nechcem ostať sám. S Emmou mám krásny vzťah..nenachám si ho predsa zničiť. Hneď teraz pojdem za Rebekou a poviem jej, že to všetko bola jedna veľká chyba...

Šiel som teda k Rebekinmu domu. Postavil sa pred dvere a vydýchol. "Ty to zvládneš človeče," vravel som si v duchu. Potom som zaklopal a čakal. Všade bolo také ticho, že som počul iba divoký tlkot mojho srdca. Dvere som zrazu uvidel a uvidel Rebeku. Tá sa bez slov usmiala a potom mi uštedrila pár nádherných bozkov. Bozkávali sme sa a bozkávali až som sa nakoniec spamätal a to teda v pravej chvíli. Ležali sme na posteli a chcel som ju zastaviť ale Rebeka sa nedala. Zabudol som na problémi a nechal unášať...

 

 

Liam: "Ako sa cítiš? Si v poriadku? Nepotrebuješ ešte niečo?" skákal som neprestajne okolo Nialla. Už ho konečne priviezli z nemocnice. Má zlomenú nohu, takže sa pohybuje iba pomocou barlí.

"Ak ťa to Liam zaujíma, cítim sa ako malé dieťa. Som v úplnom poriadku. Nič nepotrebujem. Teraz ma prosím ťa nechaj ísť do izby," povedal Niall. Aj tak som mu neveril.

"Nemám ti pomocť?" povedal som a kusol do ruky. Niall sa na mňa naštvane pozrel a šiel. Pri každom jeho kroku som poskočil a chytil sa za hlavu. Posobilo to dosť komicky, pretože som počul smiech. Hromadný smiech. Otočil som sa a uvidel Louisa, ktorí sa ma snažil napodobniť a El a Dan celé červené od smiechu.

"Hahahá, veľmi vtipné!" povedal som namosúrene a založil si ruky v bok. Na malú sekundu som prestal dávať pozor na Nialla. Začul som buchot. Chytila ma panika.

"Niall si v pohode? Nespadol si? Nestalo sa ti nič? Nie si hladný? Alebo smädný? Mám ti priniesť čokoládu? Nudíš sa? Nechceš ísť von?" spustil som hneď.

"Som v totálnej pohode. Len som spadol nič viac," povedal znudene. "Spadol si? Bolí ťa niečo? Netreba.." Louis mi rukou zakryl ústa a povedal:

"Liam daj mu už pokoj. Potrebuje kľud. Len s hlboka dýchaj. Žiadne strachy, to zvládne. Nie je to predsa žiadne dieťa. Je dospelý." Pozrel som sa na Louisa, zhlboka sa nadýchol a povedal:

"Ok...jasné, chce kľud. On to zvládne. Je dospelý." Potom sme si sadli do obývačky a pozreli nejaký film. Stále som mal obavy a pozeral sa na chodbu kadiaľ sa išlo do Niallovej izby. Louis to všimol, začal si niečo hundrať popod nos a niekde šiel. Kam, to fakt neviem..

 

Louis: Šiel som núdzovým vchodom až som sa ocitol pred Niallovou izbou. Zaklopal a na tichučké:

"Ak si to ty Liam, varujem ťa - drž sa od mojej izby, čo najďalej" som vstúpil.

"Och, to si len ty Louis," povedal Niall a vydýchol.

"A koho si čakal? Shreka s oslíkom a kocúrom v čižmách?" zasmial som sa a prisadol si na jeho posteľ.

"Hahaha, veľmi vtipné," povedal ironicky Niall, "Nie. Ja len, Liamovi trocha preskočilo..cítim sa ako malé dieťa. Rovno sem može prísť spať ak má o mňa taký strach."

"No..nechcem ťa vystrašiť ale Liam tu naozaj chce v noci prísť a dávať na teba pozor!" povedal som s úškľabkom.

"Máme v pivnici ešte ten starý stan, čo sme boli minulý rok kempovať?" spýtal sa s nádejou v očiach.

"Načo ti preboha bude stan v 39 stupňoch? Chceš sa uškaviriť? Ak áno, v tom prípade si rezervujem tvoju nohu," povedal som a pozrel na neho.

"Prepáčte pán Louis, ale obávam sa, že moje nohy sú už rezervované. Skúste hlavu, aspoň vám trocha z nej narastie mozog," povedal Niall a pokračoval, "Ale nie...,myslím, myslím to vážne. Naozaj chcem stanovať. Chcem sa vyhnúť Liamovým otravným otázkam či som v poriadky a či niečo nepotrebujem.."

"Počkaj..nemyslíš si, že to, že Liam sem v noci chce prísť spať je pravda?"

"A nie je?"

Rozosmial som sa: "Nie je ty ťuňto! Robím si s teba srandu." Pozrel som sa na Nialla a začal sa ešte viac smiať. Ten iba sedel a čumel na mňa ako na zjavenie. Potom sa tiež začal smiať. Smiech bolo zrejme počuť až k susedom, pretože na balkón vyšla susedka a začala mávať palicou a niečo kričať. Nám to však bolo úplne jedno. Len sme na chvíľu stíchli a potom sme sa znova zabávali ako malý. :)

 

Tak, čo si myslíte, čo sa stane? Chcem tu vidieť KOMENTY! :D

 

76083_512986212080028_1985512371_n.jpg

 

                                              NIAM ♥

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

<3

Carley ,20. 3. 2013 17:44

to je dobré :D :D :D kedy uz dalsiu pridas ? :)

:-*

Alexia659,19. 3. 2013 15:41

Uplne super časť pridaj daľšiu :D

:))))))))))))))))))))))))))

Adriana,19. 3. 2013 14:07

Suproo :D tesim sa na dalsiu cast som fakticky :D zvedava :))