Choď na obsah Choď na menu
 


17. ČASŤ - Rebeka je tehotná?!?

22. 3. 2013

Harry: 100 zmeškaných hovorov! Stalo sa jej niečo? Možno ochorela...možno...ale nie. Určite je v poriadku...len sa stará o otca a nemá čas mi zavolať. Ale týždeň v kuse? Hm..sedel som v kuchyni a hral sa s mobilom v ruke. Zrazu niekto zazvonil. Šiel som otvoriť. "Rebeka! Čo ty tu.." ani som nestihol dopovadať vetu a ona sa na mňa vrhla. Objala a pobozkala. Práve cez chodbu pomaly na barlách prechádzal Niall. Nič nepovedal iba tak na nás zamyslene čumel a potom odišiel. Nejako sa mi podarilo odtisnúť od Rebeky. Pozval som ju dnu, hore do mojej izby. Ukázal som jej na čiernu koženú pohovku nech si sadne. Nalial som jej do pohára džús a vysypal som:

"Pozri Rebeka..to, čo sa stalo...,je minulosť. Zabudni na to. Bol to iba jeden bozk. Nič viac. Neznamená to, že spolu chodíme. Prepáč ak si si myslela, že je to niečo viac. Prepáč ak som ti nejako ublížil, zlomil srdce ale ja..mám dievča. Áno naozaj mám dievča. Nie je to žiadna výhovorka ako sa ťa zbaviť. Práve teraz je v Španielsku a stará sa o chorého otca. Nechcem jej ublížiť. Má to ťažké. A ver mi, nechcem som ublížiť ani tebe i keď...nejako sa to proste stalo. Nemal som ťa vtedy pobozkať, bola to osudová chyba. ver mi, si skvelé dievča a rád by som bol keby to mohlo ostať takto ako to je.." pozeral som na Rebeku, ktorej pomaly stekali po lícach slzy.  Bez slova vstala a chystala sa odísť preč, lenže ja som ju chytil za ruku a povedal jej:

"Rebeka nechoď preč. A hlavne neplač. Ja viem, i ja som prežil veľa takýchto situácií, ale.."

"Nie nevieš! Nič o tom nevieš! Teraz mi tu vravíš, že by si rád zo mnou zostal. Ak ma aspoň trocha miluješ, alebo si miloval...mohol si aspoň..Ach to je už vlastne jedno. Som ti ukradnutá. Každému som ukradnutá. Dnes mi zomrel otec. Áno dnes. A bol to posledný človek, ktorého som mala. Už nemám nikoho. Ani teba Harry. Myslela som, že by si mi mohol pomocť ale nie, ty ma miesto toho pošleš do riti! Si obyčajná ufňukaná popová hviezda, ktorá nemá štipku pohopenia!" "Rebeka..ja..keby som to vedel.."

"Ach jasné..keby som to vedel...Keby si ma mal aspoň trocha rád.., alebo aspoň z ľútosti..mohol si povedať niečo iné. Ja viem, nemohol si to vedieť..a ten bozk..nebol to len obyčajný bozk Harry. Ty to vieš. Vieš, čo sa vtedy udialo. Nepobozkal si ma len vo dverách ako to robíš s každou druhou. Bolo to aj niečo viac. A to niečo viac má dnes i následky. Harry....ja...

..................

..........

..................................

...........

.........................

....................................................

.........

.................

......................................

...............................................................

........

.............................

.................................................

..............................

som...

..........................

.....................................

..........................................................

........

................

tehotná. Čakám tvoje a moje dieťa. A ty ma dnes vyhadzuješ. Teraz keď mám naše dieťa pod srdcom a nemám bývanie ani peniaze, pretože zo všetkého, čo otec mal sa museli zaplatiť dlhy. Práve teraz, keď som sa najviac na teba spoliehala." Sadol som si na stoličku a predýchaval to. Ako sa to mohlo stať? Dobre, dobre, možno to nebol len jeden bozk ale..

"Vieš, čo Rebeka? Sadni si a seď..nikam nechoď. Nie je čas na nejaké ospravedlňovanie, toto je vážna situácia," povedal som a odišiel som tak rýchlo ako sa len dalo. V strede cesty prišiel ku mne Niall na barlách a spýtal sa ma:

"Naozaj..tvoja..kamarátka..naozaj čaká s tebou dieťa? Je tehotná? Poviedol si Emmu? Je to pravda? Čo sa stalo?" Neviem prečo som to urobil ale jednu som mu dal cez ústa. Musela to byť silná rana, lebo ho to zhodilo na zem. V tom prišla Rebeka a pomohla mu stať. Niall mal tvár celú od krvy. Plakal. Aj Rebeka začala plakať a na celý dom zakričala:

"A ty máš byť otcom nášho dieťaťa? Za 8 mesiacov sa to narodí a ty ešte aj udrieš najlepšieho kamaráta? Aj mňa takto budeš mlátiť? Aj svoje dieťa?" celý čas sa mi pritom pozerala do očí.

"Rebeka ja..."

"Čo ty? Zbláznil si sa Harry? To čo sme urobili teraz má následky..ale ty si predsa popstar..teba sa to netýka však?" kričala Rebeka ešte hlasnejšie..

"Prestaň kričať len na Harryho. Je to aj moja vina. Nevieš prečo ma udrel, tak sa do toho nemontuj. Prosím ťa. Tú ranu som si zaslúžil. Neberte ma za nevinného anjelika. I ja si občas zaslúžil jednu cez hubu. Harry bol v šoku a ja som ho zasipal toľkými otázkami hneď naraz. A navyše mi nič nie je," povedal šepotom Niall. Ja som len tak pozeral raz na Nialla, raz na Rebeku.

"Čo sa to tu deje?" spýtali sa Zayn, Louis a Liam, ktorí sem dobehli ako strela. Všetci pozerali na Rebeku.

"Kto je to?" spýtal sa Zayn.

"A Niall, čo sa ti stalo s tvárou? Udrel ťa niekto?" opýtal sa zase Liam a pritom na mňa podozrivo pozeral. No super! Ešte nech aj oni ma začnú rovno nenávidieť. Pozrel som na Nialla. Ten povedal:

"Nič mi nie je. Len som spadol a ošúchol si hlavu o stenu. Harry mi pomohol vstať a tuto Rebeka práve telefonovala so svojím priateľom..a..." Niall sa ma snažil obraňovať ako sa len dalo.

"Nie Niall, neklam im. Povedz im pravdu. Chlapci, nebolo to tak ako Niall vraví..to ja som ho udrel..a toto je Rebeka..dievča s ktorým som podviedol Emmu a ona je teraz tehotná..čaká moje dieťa," povedal som potichy so sklonenou hlavou. 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.