Choď na obsah Choď na menu
 


18. ČASŤ - Rodinka Stylesových :D

 

Liam: Čože? Harry a to dievča čakajú dieťa? Harry bude otcom? Udrel Nialla? Mal som v hlave zmätok. Vo vzdu bolo cítiť napätie. Rozhodol som sa zasiahnuť.

"Harry, čokoľvek sa stalo chcem aby si vedel, že sa na teba nehneváme. Ale to, že čaká Rebeka s tebou dieťa je vážna vec a treba to vyriešiť. Ihneď. Všetci si pojdeme sadnúť dole do obývačky a vyriešime to tam. Zayn, ty choď s Niallom do kúpeľne, nech si umyje tvár, lebo ju má celú od krvy. Potom príďte za nami," povedal som s pevným hlasom a pozrel na všetkých. Presunuli sme sa do obývačky. Sadli sme si a počkali na Zayna a Nialla.

"Takže..," začal som a pozrel na Rebeku, "Rebeka, chceš si nechať to dieťa?"

"Jasné, že si ho chcem nechať! Nepojdem na potrat! To je jasné! Čo je to za hlúpu otázku?"

"Okej, takže..teraz budeš doma a Harry bude s tebou chodiť na tehotesnké cvičenia. Ešte dnes pojdete do gynekológa a spýtate sa potrebné veci. Kedy sa to narodí a tak..potom odvezieš Rebeku domov a.." 

"Lenže ja nemám domov," povedala smutne Rebeka.

"Dobre tak si pobalíš všetky veci a budeš bývať sem. Dáte si to s Harrym do poriadku a ty Harry musíš zavolať Emme a povedať jej, že sa s ňou rozhádzaš. Nehovor jej však, že čakáš s inou dieťa, lebo to by ju vzalo a vytvorila by škandál..a ten teraz rozhodne nepotrebujeme," mlel som ako o život. Túto situáciu trebalo, čo najrýchlejšie vyriešiť. Niekto zazvonil.

"Ja pojdem!" povedal Niall. Zrejme sa chcel vyhnúť tomuto všetkému. "Nie, ty nie Niall! Pojdem ja. Ty si ešte slabí," povedal Louis a vybral sa k dverám. Dnu vstúpila Cher očividne v dobrej nálade. Jemným tanečným krokom podišla k nám a povedala:

"Hádajte kto nám všetkým zohnal lístky pre Lady Gagu a k tomu ešte v prvom rade? Ja! Ani neviete aká som šťastná! Zajtrajší deň si užijeme!" posadila sa vedľa Nialla, objala ho a dala mu pusu na líce. Všetci sme na ňu pozerali. Ona sa na nás pozrela a povedala:

"No? Čo tak na mňa pozeráte ako keby som spadla s Marsu? Mali by ste skákať po gauči radosťou! Lady Gaga! A všetci spoločne!" "Rebeka - Harryho priateľka čaká dieťa,"
povedal Zayn potichy. Všetci čakali ako Cher zareaguje.

"Jáj..takže na koncert nejdete? A Harry, nevolala sa tvoja priateľka Emma?" povedala Cher nakoniec a pozrela na Rebeku. Harry sa pomrvil na sedačke. Cher s otvorenými ústami sledovala situáciu a potom je to došlo:

"Ty si podviedol Emmu?"

"On ju nepodviedol.." zastal sa ho Niall, no Louis ho prerušil:

"Ty sa do toho nemiešaj. Už ti jednu vrazil pomedzi zuby, chceš ešte druhú?" Niall preglgol. Cher sa k nemu otočila:

"On ti jednu vrazil? Prečo si mi to nepovedal? Ja nechápem! Čo ste to za skupinu? Tu tam niekoho podvediete, skončíte v nemocnici, len tak si vrazíte..a..čo vlastne bude s dieťaťom?" Všetci sme pozreli na Rebeku a Harryho.

"Necháme si ho, to je jasné!" povedal Harry.

"A čo povieš Emme?" spýtal sa po chvíľe Louis.

"Nič...iba, že sa s ňou rozchádzam. Nemožem jej predsa povedať, že som ju podviedol a teraz čakám dieťa s inou!" Harry klesol na zem. Začal plakať. I Rebeka začala plakať. Všetci sme veľmi dobre vedeli, že sa to neskončí dobre..

Louis: "Nemám tam ísť s vami?" Ja, Harry a Rebeka sme sedili v aute pred nemocnicou.

"Toby bolo milé.." povedala Rebeka ale Harry ju prerušil:

"Nie! I tak je to dosť nápadné!"

"Okej, okej, len som sa pýtal," bránil som sa. Harry pomohol vstať Rebeke z auto a už sa ruka - v ruke blížili k ambulančím dverám. Bude z neho dobrý otec. A z Rebeky dobrá mama. A to dieťa, ktoré sa narodí bude šťastné. Všetci budú šťastný. Budeme si žiť ako veľká rodina, bez problémov...ale teraz...musíme sa z toho nejako dostať..nechcem aby znova nastali komplikácie..pozrel som sa na Harryho a Rebeku...kráčali ta spokojne. Ja som teda pokojý nebol..ruky sa mi trasli, zuby drkotali...

V tej chvíli som po ničom inom netúžil, len po vedomí, že sa už nič zlé nestane..

Rebeka: "Nemám ti pomocť?" spýtal sa obetavo Harry, keď sme išli hore schodmi ku gynekológovi. Zrejme sa snažil napraviť, čo urobil. Ani nevedel ako to bolí. Fakt, že mal priateľku a so mnou spal, mi pripadala strašná. Ako to bude znášať tá Emma? Keď ja som to sotva zniesla. Zabije sa? To by bol škandál. Už vidím ten titulok v novinách: "Harry Styles zabil svoju priateľku, ktorú podvádzal!" Všetky Directionerky sa zmenia v jačiace dievčatá a budú sa nás pokúšať zabiť. Možno i ostatných. Predtým než som stretla Harryho, som One Direction poznala len tak z obrázkoch v časopisoch. Nepripadali mi nejak moc sympatický, ale keď som ich teraz spoznala mám ich rada. Samozrejme, že Harryho najviac. Teda neviem..už o tom nie som presvedčená. Milovala som ho a on..Cítila som sa strašne. Bolo mi zle. Došli sme ku gynekológovi. Harry chcel ísť do vnútra so mnou ale ja som ho nepustila. V posledných dňoch bol strašne obetavý a ja som sa tomu na chvíľku oddala ale potom som sa zo snívania premiestnila zase na zem. Vedela som, že to robí iba z ľútosti. Prehliadka bola rýchla. Vyšla som z dverí a Harry hneď vyskočil a opýtal sa:

"Tak zlato? Ako to dopadlo? Je všetko v poriadku?" Sadla som si a rozplakala som sa.

"Čo sa stalo? Nebodaj.."

"Nie Harry..Dieťa je v poriadku ale..náš vzťah nie. Musíme sa rozísť. Nejde to..ďakujem za ochotu ale..viem, že to všetko robíš iba z ľútosti."

"Nie nerobím! Viem, čo som povedal, ale premýšľaľ som o tom. Ja ťa milujem Rebeka! Ťažko sa tomu uverí ale..je to pravda. Milujem ťa a neskutočne sa teším na to dieťa. Chcem byť s tebou navždy. I s naším dieťaťom, ktoré sa čoskoro narodí. Budeme pripravení a všetko sa dobre skončí. Uvidíš. Budeme šťastná rodinka Stylesových!" povedal Harry a objal ma. Nevedela som, či to hovorí len tak alebo to myslí vážne:

"Naozaj?"

"Naozaj," povedal a dal mi pusu na brucho. Pohladkal ma a pobozkal. Odrazu som tomu i ja začínala veriť. Šťastná rodinka Stylesových...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:D

Carley ,24. 3. 2013 16:46

ta cher nema chybu :) kedy das dalsiu cast ?? :))