Choď na obsah Choď na menu
 


19. ČASŤ - Škandál! :O

Liam: "Pozrite sa na toto! Škandál! Harry, niekto vás musel vidieť ako ste odchádzali od gynekológa! Sú tu fotky ako sa s Rebekou obímaš, bozkávaš a podobne! To je škandál na celý život!" povedal som a sadol si. Niall povedal:

"Ešte, že tu nie sú všade paparazzi s fotoaparátmi a nesnažia sa dostať do domu." Chvíľu bolo ticho. O moj bože! Zrazu sa ticho prenieslo to hlučného ošiaľu.Všade samí paparazzi fotografovali, čo sa dalo a snažili sa dostať dnu. Všetci sme pozreli na Nialla, ktorý len povedal:

"Ups..ja nechcel som vážne!" Už-už vyzeral, že sa rozplače. Loui ho vzal do kuchyne. Prišla Cher a pozaťahovala závesi:

"Tí otravný paparazzi! Človeku sem nedajú ani spať!" Už strácala nervy. Sadla si a sedela.

"A čo teraz?" spýtal sa Harry.

"Teraz...teraz.." nevedel som, čo teraz. Nikto to nevedel. Nevedeli sme, čo bude ďalej. Ako sa dostaneme von. Čo povieme fanynkám, rodičom, paparazzom a Emme. Náš život sa čím ďalej zapletá ako vrkočik. Najskor skončil Niall v nemocnici, teraz toto..Harrymu zazvonil telefón. Chvíľu ticho počúval a potom vykríkol:

"Ty sviňa jedna zasraná! Čo si to dovoľuješ! Vypadni z mojho života! Ja? To ty sa skľudni! Najskor som tvoje všetko a teraz sa na mňa vyserieš kvoli nejakému Markovi? Chudera!" hodil telefónom o stenu. Eleanor skoro zasiahol do hlavy. V poslednej chvíli ju Louis stihol zvaliť na zem. Niall začal plakať. Ja som bol zmätený. Rebeka tiež plakala. Cher onemela. Danielle vyliala šálku s kávou. Všetci sme boli ticho. Harry naštvatý vybehol do svojej izby a trieskol dverami. Nastalo ticho. Niall ho prerušil a vykoktal zo seba:

"Po-po-pojdem sa po-pozrieť, ako je na tam Harry."

"Nie, veď ti niečo urobí!" povedala Cher a chytila ho za ruku. 

"Ale ja tam chcem ísť!" vytrhol sa jej zo zovretia. A tak ako Niall povedal, tak aj urobil. My sme tam ešte chvíľku stáli a pokúšali sa spamätať z toho, čo sa stalo. Danielle pozbierala črepiny a utrela dlážku. Spolu so Cher nám urobili ďalšiu kávu. Louis sa pozrel El na hlavu a prejstotu jej tam dal obklad. Ja som sedel na gauči a premýšľaľ ako to dať zase všetko do poriadku...

Niall: Bál som sa. Po prvý krát v živote som sa bál zaklopať na dvere Harryho izby. Ruky sa mi triasli a mal som ich celé studené.

-Klop, klop, klop.- Nikto sa neozíval.

"Harry to sa ja. Niall. Ten Írsky bľonďáčik, čo je s tebou v kapele." Harry si vzdychol a pozval ma dnu. Všade na okolo boli servítky. Mal červené - uplakané oči. Bolo mi ho ľúto.

"Neboj sa Harry. Všetko sa dá do poriadku. A nevravím ti to len tak z ľútosti či zo srandy. Ver mi. Všetko sa spraví," povedal som i keď som si nebol istý.

"Nie, nespraví.., všetko som dokašľal. Moj, Rebekin, i váš život," odpovedal mrzuto Harry.

"Nie, nedokašľal! V prvom rade musíš byť silný, kvoli dieťaťu. Zabudni na Emmu. Aspoň na dnes. Má sa ti narodiť dieťa. Máš všetko na, čo si spomenieš. Nedaj si to zobrať nejakou Emmou. Prosím. Urob to pre nás. Pre Rebeku a to roztomilé stvorenie, čo nosí v bruchu. Si Harry Styles. A len tak sa nedáš rozhádzať. Žiadna Emma. Iba Rebeka. Rozumieš?" jemne som ním potriasol. Harry chvíľu premýšľal, potom sa na mňa usmial a povedal:

"Rozkaz, šefé!" Šiel si opláchnuť tvár.

"Presne tak. Umy sa, učes, obleč a poď si dať s nami dole niečo pod zub. Ale urob to rýchlo, lebo Danielline a Cherine koláčiky už na mňa čakajú," povedal som so smiechom, pohladil si moje nenásytné bruško a vybral sa k dverám na odchod.

"Niall?"

"Áno?"

"Vieš...celý čas sa mi to honí hlavou..ehm..všimol som si že....hm....ty..teraz..so Cher chodíš alebo také niečo?" Usmial som sa. "Prečo si to myslíš?"

"Lebo sa k sebe túlite ako dve hrdličky, usmievate sa, hádžete na seba zamilované pohľady a v nemocnici som vás videl bozkávať sa.."  "Čo si o tom myslíš...?" povedal som a pozrel mu do očí.

"Že ste spolu zlatí. A, že je načase to povedať ostatným a fanynkám," povedal. A mal pravdu.

Je načase vykričať celému svetu, že so najšťastnejší človek na svete, lebo mám Cher.

Najlepšie a najúžasnejšie dievča, ktoré mi zmenilo život. K lepšiemu, samozrejme. ♥♥♥♥♥♥♥♥

 

 

 

                       CUTE. Best friends forever! ♥ :3

proxy.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.