Choď na obsah Choď na menu
 


2.ČASŤ - Larra

10. 3. 2013

Druhá časť je pre Adriánu, ktorá je taká lenivá, že nič nemôže okomentovať!


Emma: Včerajší deň bol nádherný! A dnešný bude ešte lepší! Mám totiž 18! Nič lepšie si človek nemôže priať! Sedela som na posteli a dívala sa von oknom. Spomínala som na to, čo sa včera udialo a ako som sa bozkávala s Harrym Stylesom! Zrazu niekto zaklopal na dvere mojej izby. Myslela som, že to bude Harry.

"Vstúpte," povedala som celá šťastná. Bola to však len mama s otcom. V ruke držali krásne zdobenú tortu a začali mi spievať HAPPY BIRTHDAY. Na konci mi zatlieskali a ja som sa usmiala. Nebol to síce môj dokonalý frajer ale to nevadí. Bola to moja dokonalá rodina. Sfúkla som sviečky a objala ich. Mama s toľkého dojatia revala ako malé decko. Otec urobil spoločnú fotku a nalepil ho do môjho albumu. Mám tam fotky z mojho detstva. Každé narodeniny mi tam rodičia nalepia novú, aby mi pripomenuli, ako desne som vyzerala. Vtom otec povedal:

"Och, celkom by som zabudol..Larra!" zapískal. Pribehla ku mne!

"Larra! Ty si sa našla! Ó ďakujem! Kto ju našliel?" opýtala som sa a začala som ju hladkať, objímať a neviem čo ešte. Otec zvedavo povedal:

"Bol tu nejaký Harry, taký s obrovskými kučerami..vieš kto to je?"

"Áno," povedala som s úsmevom. Bola som šťastná, šťastná, šťastná! Škoda len, že som sa Harrymu nepoďakovala. Som zvedavá ako ju našiel. Mama s otcom chceli vedieť kto to je. Najskôr dobiedzali ale potom sa tajuplne usmiali a odišli z izby. Ešte chvíľu som tam len tak sedela na posteli s Larrou v náručí a potom som sa začala chystať. Dnes sa máme stretnúť s Harrym. Ukáže mi zvyšok kapeli. Naživo uvidím všetkých z ONE DIRECTION! Ó drahý Bože, ja sa tak strašne teším! A ako som už vravela dnešok bude perfektný!

Liam: Zobudil som sa na hukot. Posadil som sa a pozrel na dve vedľajšie postele. Na jednej z nich sladko spal Niall. Ďalšia posteľ však bola prázdna. Obzrel som sa po izbe a pred skriňou som videl stáť Zayna. Zo zadu vyzerá celkom fajn..ak by som bol dievča asi by som neváhal ani na sekundu a vrhol by som sa naň ho. Bože už mi fakt šibe! Ak by Dan tušila o čom premýšľam asi by to nedopadlo práve najlepšie! Len som tak sedel a sledoval Zayna, čo to vyvádza. Spýtal som sa:

"Čo robíš? Veď je ešte len 6:00, obvikle spíš do 11ej!"

"Aj tebe dobré ráno," povedal podráždene a pokračoval, "Musím predsa spinkať pre krásu. A navyše si nemám, čo na seba obliecť!"

"Veď si bol ešte len včera na nákupoch!" zvolal som začudovane.

"Nó to hej ale..," Niall mu skočil do reči: "Koľko je hodín? Som strašne hladný!"

Usmial som sa: "6:00, dole máš raňajky, ty moje nenásytné bábätko!"

"Prestaň mi tak hovoriť! Vieš, že to neznášam! Správate sa ku mne ako keby som bol najmladší zo skupiny! Harry je najmladší, tak prečo i jemu tak nehovoríte? A..ďakujem," povedal Niall a naštvane sa zošuchotal dole schodmi.

Zayn sa za ním otočil a so smiechom povedal: "A niečo nám aj nechaj, zlatíčko!" Obidvaja sme sa hlasno zasmiali a potom sme sa ďalej venovali čo si oblečie náš krásny narcis Zayn..

Niall: Obzrel som sa po kuchyni a v tom ju zbadal...nádhernú, stredne prepečenú a hlavne veľkú porciu Nando's, ktorá ležala na tácke v strede stola a čakala na mňa..Už - už by som sa do nej pustil keď v tom ma schytil Louis a povedal:
"Eee, teraz nie ty maškrtník. Táto kráska je na obed. Tam máš raňajky." A ukázal na pohár čaju.

"Čaj?"

"A čo si čakal? Tekvicový džús?" opýtal sa ironicky so smiechom Louis.

"Tss..A ty vlastne kde si sa tak vyparádil?" Ukázal som na Louiho sako a vyleštené topánky.

"No dnes máme s El výročie..ach jasné chcel som sa opýtať..ak by si bol dievča čo by si uprednostil? Bonboniéru alebo kvety?"

"Noóó," zamyslel som sa, " ak by som bol ja dievča..tak určite bonboniéru!"

"Kvety? Jasné, aj ja si to myslím." Urobil som POKER FACE. :D Nemám rád takéto žartíky hneď ráno. Sadol som si na stoličku a uvažoval, čo všetko by som mohol zjesť. Myslím, že si na raňajky objednám pizzu, potom by som si mohol dať tri hot dogy, alebo rovno päť a na obed si vychutnám tú nádhernú stredne prepečené porciu Nando's, ktorá teraz leží na tácke a čaká na mňa..a potom..nuž potom zjem všetko, čo sa bude dať, ako vždy..:D

                                     

                                        Emmina torta:

 

215609900879970200_tpxyggsq_c_thumb.jpg

nandos.jpg

Niallova krásna porcia Nando's :D

Tiež sa čudujete, prečo ju ešte nezjdedol?

 

 

Mám v príbehu pokračovať? Aspoň 3 komenty! :)

Vytvorila: *N*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pekne!

gabriela,11. 3. 2013 18:02

jej je to krasne! milujem one direction! prosim napis dalsiu! ♥

:)))))))))))))))))))

Adriána,10. 3. 2013 21:33

Jééééééjo díííky :D :D si zlatááá :D paradna cast a chcem aj 5 dalsich :D :D aj ja by som si dala :D

Re: :)))))))))))))))))))

*N*,11. 3. 2013 17:46

Ďakujém :* Mmm..aj ja! NANDO'S FOREVER! :D