Choď na obsah Choď na menu
 


21. ČASŤ - Už žiadne slzy prosím! :(

28. 3. 2013

Niall: "Je to až tak vážne?" Sedel som v nemocnici a plakal. Vysmrkal som všetky servítky, čo sa nachádzali v nemocnici. Reval som ako malé dieťa, ktorému niekto ukradol sladkosť. Bolo mi to jedno. Mal som dvovod na plač. Moj najlepší kamarát a jeho priateľka ležali v nemocnici, celí ubitý a k tomu ešte v bezvedomí.

"Budú v poriadku však?" hovoril som každých 5 minút pomedzi vzlyky. "Neplač Niall, neboj sa budú v poriadku," utešoval ma Louis, ktorý to tiež ťažko znášal. Harry zostal s Rebekou doma. Nesmie si vraj zaťažovať hlavu. Mohlo by to poškodiť dieťaťu. Priznám sa mal som zostať doma i ja ale nechcel som. Nakoniec som ich prehovoril. Musel som ich vidieť. Bol to hnusný pohľad i pocit. Neviem si predsaviť ako sa vtedy tvárili oni, keď som tam ležal ja. Už som začínal chápať, prečo neznášam nemocnice. Šli sme so Cher na kávu do bufetu. Ešte stále som plakal.

"Neplač Niall, všetko bude dobré," utešovala ma a sotva to dohovorila. Už ani ona nemohla. Rozplakala sa i ona. Plakala a plakala. Rozhodol som sa, že teraz budem ja ten kto bude utešovať.

"Cher, prosím ťa neplač i ty. Sľubujem, že už ani ja nebudem plakať. Budeme silný. Nemusíme sa usmievať ale ani plakať nebudeme. Nebudeme si to robiť ešte horšie ako to je. Už máme dosť problémov. Máš pravdu. Nie je dovod na úsmev ale ani na plač." Usmiala sa. Utrel som jej slzy a pozrel jej do očí. Pobozkal som ju. Ostatný sa k nám posadili. Rýchlo sme sa od seba so Cher odtrhli a tvárili sa akoby nič. Bolo nám trápne im to povedať. Čakali sme čo urobia. Nič. Žiadna reakcia. Vydýchli sme si. Pozeral som do prázdna a premýšľal, čo ďalej. Budeme sa musieť popasovať s tým, že už za 7 mesiacov budeme mať nového člena v našom dome, Zayn a Perrie budú celí v šoku..

Náš život je čím ďalej tým ťažží..

I slávny ľudia majú problémy..

I slávny ľudia žijú život, ktorí je pre nich bojom.. :(Louis: Sedel som vedľa Eleanor a pozeral na pár vedľa. Prial som si, aby sme sa mohli konečne s Eleanor pohnúť. Lenžie všetky tie problémy to zničili. Chcel by som, aby sme boli zase One Direction s úsmevom na perách, bež žiadnych problémov a tak. Aby som mohol konečne El vyznať lásku a požiadať ju o ruku. Aby sme boli len ona a ja a možno dieťa. Bol by som rád, keby sme mali chlapčeka. Alebo dievčatko. Možno i obidvoch. Rodina Tomlinsonových. Áno, to by sa mi páčilo. :)


Emma: Som najšťastnejším človekom na svete!

Vďaka Markovi.

Zmenil mi celý život. Kašlem už na Harryho. Nikto iný už pre mňa neexistuje. Iba on a ja. Sedeli sme na posteli a bozkávali sme sa. Bolo to ako v rozprávke, lenže oveľa krajšie..

 

 

 

314117_375316102530986_622948045_n.jpgOznamujem vám, že Emma si v tom príbehu nezahrá, aj keď to bola jedna z hlavných postáv. :)

 

Chcem vám ešte oznámiť, že sa tento príbeh chýli ku koncu :)

Pretože všetko sa raz skončí..:/

Už iba pár kratučkých častí..myslíte, že by som mala začať písať ďalší príbeh?

Vaše nározy píšte PROSÍM do komentov! :)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pis urcite dalej :D

Carley :P,3. 4. 2013 18:10

urcite pis aj dalsie pribehy naozaj to je vyborne :D

:*)

Nika,30. 3. 2013 8:12

Samozrejme źe máš písať ďalej! Tieto príbehy sú úžastne :)