Choď na obsah Choď na menu
 


22. ČASŤ - Nový začiatok :)

Zayn: Otvoril som oči. Obzrel som sa naokolo. Vedľa mňa sedela a usmievala sa Perrie. Chytila ma za ruku a povedala:

"Ach Zayn, je mi tak ľúto všetkého, čo sa stalo. Ospravedlňujem sa za Grega i za mňa. Mrzí ma to."

"Nie Perrie, nemusíš sa mi ospravedlňovať. Už je koniec. Budeme šťastný a všetko sa vráti do normálu. I keď..si teda veľmi nespomínam, čo sa stalo..." odpovedal som a usmial sa na ňu.

"Greg nás oboch zmlátil až do bezvedomia...ale teraz je už vo väzení za ublíženie na zdravý."

"Aha..a kde sú ostatný?"

"Sú doma. Za chvíľu prídu. Vieš aký boli smutný? Hlavne Niall. Ten neustále plakal. Vysmrkal všetky servítky v nemocnici. Sestričky sa na ňho za to hnevali a on na nich od zlosti vybuchol. Hahaha. Škoda, že si sa neprebral skor. Mal si to vidieť. Chudák Paul sa musel za ňho neustále ospravedlňovať..." povedala zo smiechom Perrie. Zasmial som sa i ja. Konečne sme spolu a už nás nič netrápi. Teda..zatiaľ...Rebeka:
Sedela som na gauči a hladkala som si brucho. Už som sa tak tešila na to maličké. Danielle a El sedeli vedľa mňa a pomáhali mi z katalógu vyberať veci pre dieťa. S Harrym už pomaličky začíname zabúdať na to, čo sa stalo. Veď nie nadarmo sa vraví: "Zíde z očí, zíde z mysle." Niekedy sa ešte budím zo zlého sna, v ktorom ma Emma prenasleduje a pokúša sa ma zabiť. Ale už iba niekedy. Už nemyslím ani na smrť otca, na nič, iba na samé pozitívne veci. Kvoli mojmu a Harrymu dieťatku.     

Neskor...

 


Harry: Áno a je to tu. Od posledného dňa ubehlo 7 mesiacov. Ak pripočítam ešte tie 2 bude to devať. Tak dlho sme všetci čakali na túto chvíľu. Narodí sa nám maličká Izabella. Doma je už dávno všetko pripravené. Už iba nech príde na svet to dieťatko. Všetci sme sedeli dole v obývačke. Teda až na Zayna a Perrie, Cher, ktorá je na turné, Louis a Eleanor, ktorí si niekde vyrazili a Nialla. Ten je niekde v Nando's a papká. :D Všade bolo ticho. Bolo počuť iba zapnutú telku. Zrazu sa Rebeka zvrtla na pohovke a zakričala. Všetci sme stuhli. Odtiekla jej plodová voda.

A už je to tu.

Rodí. Rýchlo som si obliekol bundu a zobral kľúče od auta. Zobral som Rebeku na ruky a bez zbytočných rečí sme sa viezli do nemocnice.

Tam prebiehol porod. Bez žiadnych komplikácií.

Narodila sa nám zdravá Izabella. Budem ju volať Bella. A bude to druhá princezná v mojom živete. Hneď po Rebeke. Neskor sa presťahujeme do domu a budeme tam jedna šťastná rodinka ako z rozprávky. Takto začneme svoj vlastný život.

Izabella bude náš nový začiatok. Začiatok pre všetkých...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Skoda ze to konci :/

Simone ,3. 4. 2013 19:53

skoda ze ten pribeh uz konci :( ale urcite pis dalej :))