Choď na obsah Choď na menu
 


23. ČASŤ - Svadba a rozchod :) :(

Mysleli ste si, že je koniec? Ešte táto a ďalšie dve časti a až potom je koniec...:DDDD

I keď je pravda, že tie časti sú strašne krátke...:(


Niall: So Cher už chodíme presne 11 mesiacov. Strašne ju milujem. Každý deň sa však chodím pozerať na twitter a tam vidím ako ju veľa ľudí nenávidí. A to všetko kvoli mne. Vidím tie strašné tweety a to všetko...bojím sa o ňu. Pár dievčat sa jej vyhráža, že ju zabije...čo keď sa o to naozaj pokúsia? Nie..takto to ďalej nejde..milujem ju ale..ak by jej niekto ublížil..ak by zomrela len kvoli mne..
Nie! To nedovolím! Hneď teraz jej zavolám a poviem jej to..ale..nebudem predsa zbabelec. Pozvem ju niekde a z očí do očí jej poviem, že sa s ňou rozchádzam. Ale prečo sa s ňou rozchádzam to jej nepoviem..Nepochopí to správne..

Tak idem na to. Zobral som telefón a vytočil Cherine číslo..Zvonilo to raz, dvakrát...až po tretikrát zdvihla.

"Ahoj Cher..chcem sa s tebou stretnúť..osamote..v parku o tretej.." zložil som. Nič viac som sa jej neopovážil povedať. Ani ľúbim ťa...

Prišiel som do parku. Cher tam už sedela na lavičke celá usmiata. Keď ma zbadala chcela ma pobozkať ale ja som sa odtiahol. Povedal som: "Prepáč Cher. Budem stručný. Je mi to naozaj ľúto ale..takto to proste nejde. Je koniec. Ver mi, naozaj som to nechcel urobiť. Je to pre tvoje dobro. Ešte raz prepáč..." odišiel som a ešte posledný raz som sa po nej pozrel. Slzy sa jej liali prúdom. Zakričala na mňa:

"Ako to, že je koniec? Chcem vedieť dovod! Povedz mi ho!" Ja som však iba ticho so slzami v očiach kráčal. Dorazil som domov a ihneď som sa rozbehol do izby, vyplakať sa. Nemohol som zastaviť plač. Naozaj som jej nechcel ublížiť ale..musel som. Aby ostala v bezbečí, čo najďalej od haterov...:(

Louis: Bol som celý nedočkavý. Sedel som v luxusnej reštaurácii a čakal na Eleanor. Bol som celý vyparádený v obleku a v ruke zvieral púzdro na prsteň. Konečne náš vzťah možem nejako posunúť. Zrazu sa dvere otvorili a dnu vstúpila ona. Láska mojho života. Mala na sebe krásne dlhé tmavomodré šaty. Vyzerala ako princezná - moja princezná. Normálne sme sa navečerali a potom to prišlo. Kývol som na znak muzikantom, ktorí začali hrať našu pieseň. Začal som spievať spolu s nimi. Eleanor sa rozplakala. Vedel som, že to boli slzy šťastia. Kľakol som si, otvoril krabičku s prsteňom a povedal:

"Eleanor Calder, vezmeš si ma a staneš sa prosím pani Tomlinsonovou?"

"Áno," vykríkla hneď El a pobozkali sme sa. Potom sme sa ja a moja snúbenica Eleanor ešte dlho rozprávali a začali plánovať svoj spoločný život..

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super :)

Carley ,5. 4. 2013 21:16

Precooo ? skodaaa ..je mi cher luto :D ale s tym louisom si to dobre vymyslela :D