Choď na obsah Choď na menu
 


24. ČASŤ - Prečo si to urobil?

Cher: Už je to celý mesiac, čo som nevidela Nialla. Nezavolal mi. Neprišiel za mnou. Do konca si ma unfollowol na twitteri. Nevedela som, prečo to robí..Povedal, že je to pre moje dobro..ale je mi strašne..mala som už toho dosť. Pojdem za ním a spýtam sa ho prečo to urobil...

Stála som pred ich domom a zazvonila som. Nervóze som si podupkávala nohou. Prišiel mi otvoriť Harry. Ten sa na mňa pozrel a povedal: "Niall..je hore..ale nechce s tebou hovoriť."

"Je mi jedno, že so mnou nechce hovoriť! Ja chcem hovoriť s ním a to okamžite!" vykríkla som a predrala som sa hore cez Harryho. Prišla som k dverám Niallovej izby a začala som na ne trieskať.

"Niall! Okamžite mi otvor! Počuješ? Nebudem sem stáť celú večnosť!" Zrazu nastalo ticho. Už som nevedala čo robiť. Čo keď mi neotvorí? Napokon po 2 minútach prišiel otvoriť dvere. Vstúpila som dnu a ruky som si založila v bok. Obzrela som sa okolo seba a otvorila ústa dokorán. To, čo mi urobil ho zrejme muselo totálne vziať lebo vyzeral ako zombie. Jeho blond vlasy boli rozcuchané, a oči mal červené a opuchnuté - zrejme od plaču. I keď ma hlboko ranil, teraz som mala chuť skočiť na ňho a poriadne ho vybozkávať.

"Prišla si na mňa pozerať alebo mi chceš niečo povedať?" povedal smutne.

"Prepáč ale..prišla som sa ťa spýtať..prečo si skončil náš vzťah? Nemali sme žiadne problémy. Alebo áno? Tak prečo? Chcem to vedieť! " spýtala som sa celá namosúrená. Nehovoril nič len sa rozplakal.

"Vravel som ti, že je to pre tvoje dobro..tak prečo to chceš stále vedieť? Prečo sa neprechádzaš s úsmevom po ulici? Žij svoj život..ja som ti do ňho priniesol iba kopa nenávisti!"

"Čože? O čom tu teraz trepeš?" nechápala som to. Rozplakal sa ešte viac. "Niall neplač prosím ťa! Ja ťa nechcem vidieť takého zničeného! Chcem len vedieť pravdu! Tak kvoli čomu, alebo komu si sa so mnou rozišiel?" Niall bol chvíľu ticho.

"Kvoli haterom. Ľudia ťa začali nenávidieť. Chodili ti nenávistné E-maili, tweety..proste.. bál som sa o teba. Všetko som to sposobil ja. Prepáč mi to. Ja..nechcel som ti ublížiť. VER MI. Bolo to len pre tvoje dobro." Bolo to len pre tvoje dobro..tie slová mi teraz behali po mysli ako šialené.

"Ale Niall! Ja ti predsa verím. A nehnevám sa na teba. Ale tým, že si ukončil náš vzťah si mi nepomohol! Ja ťa milujem! A ty miluješ mňa! Tak prečo to nechať tak? Mne je jedno, čo si o nás myslia druhý. Mám ich hlboko..no veď vieš kde..Prosím ťa Niall! Nechaj to tak..je to náš život..!" Chvíľu bolo napäté ticho. Bolo vidieť, že Niall sa snaží premýšľať. "Daj tomu ešte jednu šancu. Ja chcem žiť len pre teba a nikoho iného! Je mi naozaj jedno, čo si myslia druhý, ako veľmi ma nenávidia! Ja ťa milujem a chcem byť s tebou až do konca života! PROSÍM..." Potom som ho jemne pobozkala. On sa chvíľu odťahoval, no potom bozkával už aj on mňa. Konečne som ho mala znova pri sebe. Cítila som jeho teplo a pery na mojich, a pozerala  som sa mu do očí..mal nádherne oči. Bolo to také rozprávkovo nádherné. Sedeli sme na zemi a vychutnávali si každú sekundu i moment okamihu...

ON + JA..MY DVAJA A NIKTO INÝ...

 

 

 

 

Ja viem je to photoshop, ale oni sú tak cuteee ♥ :DDDDDD

 

 

tumblr_m9deg7if7q1rcjja6o1_500_large.png

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.