Choď na obsah Choď na menu
 


25. ČASŤ - A žili sme šťastne, až kým sme nepomreli :D

Louis: Bol som nervózny. Ale už som nemohol cúvnuť. Stál som pri oltári a čakal kým začne hrať svadobná pieseň. Všetko bolo nádherné. Vonku bol roztiahnutý obrovský stan a tam ozdobené stoličky a lavičky, na ktorých sedeli všetci príbuzní a priatelia. Tiež tam boli stoli plné jedla a obrovská čokoládová fontána. Vonku na štrbovej cestičke stál koč s dvoja koňmi, na ktorom sa spolu s El po konci svadby zvezieme. Bude to nádherné. Všetci zrazu stíchli. Začala hrať hudba. Ja som mal čudný pocit v bruchu. Najskor išla roztomilá baby Lux, s ňou ešte jedno dievčatko a rozhadzovali jemné lupienky kvetov. Potom som ju zbadal. Bolo to presne také ako prvý krát. Kolená sa mi podlamovali a s toho, aká bola krásna mi spadla dole sánka. Mala na sebe krásne biele šaty, so závojom a jej vlasy boli tiež neopísateľne krásne. Bola dokonalá.

Prišla ku mne a objali sme sa. Celý obrad som ako keby nevnímal, myšlienkami som bol úplne niekde inde, ale keď prišlo na tú scénu keď má každý z nás povedať áno, zbystrel som pozornosť.

Kňaz povedal: "Pán Louis Tomlinson, beriete si tuto prítomnú Eleanor Calder, budete ju ctiť a milovať, v dobrom či zlom, v chorobe i zdravý, v chudobe či bohatsve až kým nezomriete?"

"Áno," povedal som a pozrel sa jej do priamo do očí.

Kňaz pokračoval: "A vy, Eleanor Calder beriete si pána Louis Tomlinsona a stanete sa jeho vernou ženou, pani Eleanor Tomlinsonovou?"

"Áno, povedala El a spoločne sme si vymenili obrúčky.

"Tak a možete sa pobozkať.." dokončil konečne kňaz. Nastalo 5 sekúnd ticha. Ja som tam stál a hľadel El do očí, potom som ju rozbral na ruky a sladko ju pobozkal. Všetci tlieskali, jasali, iba Paul náš SBS-kár plakal. Boli to však slzy šťastia. Všetci boli radi, že všetko dobre dopadlo i cez hlúpe a nekopromisné problémy.

..........................

Ja a El sme žili šťastne s naším malinkým synčekom Tommom a Harry s Rebekou s ich dcérou Izabellou. Liam a Danielle sa tiež pohli a o necelé 3 mesiace sa bude konať ďalšia svadba. Zayn a Perrie sa presťahovali do obrovskej vili s vírivkou a kadejakým vybavením. A nakoniec Niall a Cher tí si aspoň kúpili maličkého yorkshira menom Lady Luck. Všetci sme sa radovali a prežívali problémy spoločne. Mali sme vždy úsmev na perách, pretože sme vedeli, že život je boj, ktorý treba stále bojovať. Netreba sa vzdávať, ale pokračovať ďalej. Žiť SVOJ život, a nepozerať sa na názory druhých. Nebáť sa..s rodinou, či priateľmi prekonať všetky prekážky stojace v ceste. Pozrieť sa nepriateľovi do očí a usmiať sa na znak toho, že ti je jedno ako veľmi ťa nenávadí..

Roztiahnuť svoje krídla a letieť vysoko k oblakom až sa dotýkať sýto modrého neba.., pretože: "Krídla boli vytvorené k lietaniu.."

 KONIEC :)
https://www.youtube.com/watch?v=cOQDsmEqVt8

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.