Choď na obsah Choď na menu
 


3. ČASŤ - Čo tu ona robí?!?

Harry: Sedel som v izbe a uvažoval. Mali sme sa s Emmou stretnúť u mňa doma aby sa zoznámila s chlapcami. Obliekol som sa a šiel kúpiť kvety. Chcel som, aby to bol najlepší deň v jej živote! Veď má narodeniny, zaslúži si to. Kúpil som jej nádherné červené ruže. Dúfam, že sa jej budú páčiť.

Už som na mieste stretnutia a čakám pol hodinu. Prestáva ma to baviť. "Čo keď sa jej niečo stalo?" pýtal som sa, sám seba a obzeral sa po okolí, či ju niekde neuvidím. Ako by sa po nej zľahla zem. Možno, že to bol len sen a nič sa nestalo. Ale blbosť, veď mám jej číslo! Zavolám jej. Vytiahol som mobil a vytočil číslo keď zrazu niekto zvolal:

"Harry!" Nebola to Emma ale..Coroline! Čo tu do pekla..robí! "Veď som ti dal jasne najavo, že za mnou nemáš doliezať či nie?" povedal som rozzúrene. Mal som jej plnú hlavu. Najradšej by som jej jednu vrazil, ale mohol by nás spolu odfotiť nejaký dotieravý paparazzi a to by sa ťažko vysvetľovalo.

"Ale no tak zlato.." povedala Caroline a začala ma objímať. Chcel som sa jej vytrhnúť ale držala ma tak pevne..

"Harry! Čo to do pekla robíš? A kto je to dievča s kým sa objímaš?" Bola to Emma. Bola taká krásna. Na sebe mala krásne riľové nohavice s kvetinkami a k tomu si, zobrala tričko bez ramienok, broskyňovej farby. Vlasy si nechala voľne rozputené a na nohy si zobrala sivé baleríny s mašličkou podobnej farby jej trička.

"Emma nie je to tak ako si myslíš!" Odtiahol som sa od nej.

"Tsss...klamať sa nemá Harry to nevieš? Ty si jej ešte nepovedal, že sme zase spolu?" Caroline sa ma pokúsila zase objať a tentoraz mi dať aj pusu ale odhodil som ju a ona spadla. Emma sa začala rehotať ako pojašená. Ja tiež. Keby ste tam boli.

"Ty sviňa jedna! Čo si dovoľuješ na môjho Harryho!"

"Tvôj Harry? Robíš si zo mňa srandu či čo? Veď nie je prvý apríl!" povedala kľudne Emma. Je úžasná. Vôbec jej nevadí ak sa s niekým objímam, nežiarli..proste je to anjel. Môj malý anjelik..Caroline sa na ňu zúrivo pozrela, zvrtla sa na päte a odkráčala preč.

"Nie si naštvatá?" opýtal som sa Emmy a pohladil ju po vlasoch.

"Ja? Nie! Nepatrím medzi tie baby, ktoré sa naštvú len pre to, že máš hlúpe ex." usmiala sa na mňa a dodala: "Ozaj a čo bude s tým čo si mi sľúbil? Nezoznámiš nás bližšie s chalanmi?"

"Jasné, len najskôr by som ti chcel dať tieto kvety. Dúfam, že sa ti páčia.." povedal som nesmelo a podal jej kyticu ruží.

"Och Harry, veď sú nádherné!" povedala Emma s nadšením a pobozkala ma. Potom sme spolu odišli ruka v ruke, lístie padalo, vietor vial, romantika ako vyšitá..

kytice-15-ruze-dvoubarevna-003.jpg


                    Kytica, ktorú dal Harry Emme...júj ♥

 

               Dúfam, že aj ja raz od nich takú dostnanem ♥ :D

 

Emmin outfit:

 

 

558386_399571816757384_1429306818_n.jpg

 

603401_406292752751957_1562326585_n.jpg

 

 

fgfdg.jpg

 

 

 

 

Emma: To snáď nemyslia ani zo srandy! Ak toto má byť ich dom..o paráda! A tá záhrada! A bazén! A terasa! Ja neviem, čo mám povedať! Nemám slov! Bola som tu síce ešte len včera, ale bola tma takže som toho veľa neuvidela..proste Wooáááv! Prišli sme pred dvere. Harry sa nadýchol a otvoril klúčami dvere..vošiel a povedal: "Už sme doma!" Vošli sme do chodby. Prišli chlapci..Louis ako vždy v pásikavom tričku. Niall kráčal pomaly s jedlom v ruke a keď ma zbadal, usmial sa. Všetci sa usmiali. A Zayn? Ten nadával Harrymu za to, že mu nepovedal, že prídeme:

"Harry! Pozri sa ako vyzerám! To si mi nemohol povedať, že prídete?" Harry ho potľapkal po pleci a odvetil:

"Veď vyzeráš dobre človeče! Čo z toho robíš takú drámu."

"Hm.." povedal Zayn a odišiel do obývačky. Tam už sedeli Dan a Liam. Pozerali Titanic.Neviem ako vy, ale ja sa pri tomto filme vždy rozplačem. Ten film je krásny. Teraz som si však ja pripadala ako krásna a pôvabná Rose a Jake bol môj priateľ Harry. Nikdy by sme však nešli na Titanic. Dúfam, že obidvaja spolu zostaneme navždy..

"Nechceš si prisadnúť k nám?" opýtal sa zdvorilo Liam.

"Liam! Emma je moja! Takže si bežte pozerať ten svoj Titanic a nevyrušujte nás!"

"Nejako si nám začal žiarliť!" povedala Dan pomedzi smiech. "Nepôjdeme sa niekam najesť?" prerušil debatu večne hladný Niall. "Už si zase hladný? Veď pred 20 minútami sa zjedol jednu veľú krabicu pizze!" začal sa smiať Zayn.

"Alé to bolo pred 20 minútami..a navyše potrebujem jedlo presne na toľko ako ty oblečenie," pozrel na Zayna.

"Ok..pôjdeme spolu do Nando's ak mi ty zase sľúbiš, že potom spolu zájdeme do obchodného domu."

"Ok," povedal Niall a už sa spolu so Zaynom chystali na odchod. Citíla som sa tu príjemne. Všetci mali na tvárach úsmev. Pozrela som sa na Harryho, ktorý niečo pošepol Louimu.

"Jasné," odpovedal Louis a rukou naznačil gesto Liamovi aby prišiel za ním. Harry ho nasledoval.

"Kam išli?" spýtala som sa a sadla som si vedľa Dan. Sedieť vedľa profi tanečníčky je úžasné. Cítila som sa niečim  výnimočná..

"Netuším..," povedala som a pokrčila plecami.

Liam: Nevedel som čo tí dvaja zase vymýšľajú, ale poslušne som išiel za nimi. Sadli sme si za mini bar a Harry prehlásil:

"Ehhm..dnes má Emma narodeniny, tak som si povedal..nebolo by úžasné keby sme jej usporiadali oslavu?" Louis zvrštil nos:

"Máme dnes s El výročie zabudol si?"

"Nie, nezabudol..mohli by ste si urobiť romantickú večeru pri sviečkach a podobne, zatiaľ čo mi s Liamom by sme všetko pripravili..potom by sme sa včetci dobre zabavili..čo poviete?" Harry sa na mňa pozrel..

"Ja neviem, či je to dobrý nápad.." povedal som. Nemal som dobrý pocit...

"Harry má pravdu môže to byť sranda!" povedal rýchlo Louis. Ja som sa pozrel raz na Harryho, raz na Louisa. Tie ich pohľady ma trochu obmäkčili...možno to nebude až taký zlý nápad..

"Ok, ale ak sa niečo stane - vravel som vám to!"  povedal som zamyslene. A tak sme sa s chlapcami pustili do prípravi..

 

 

tumblr_mdmt7x3ko61qe3zw0o1_500_large.jpg

 

                                  Dom One Direction...júj tam by sa bývalo! :O

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.