Choď na obsah Choď na menu
 


4. ČASŤ - Niekto známy..

12. 3. 2013

Niall: "Veď sú to už 55 nohavice!" fňukal som.

"Vydž, ešte chvíľku,..čo nevidíš, že vo všetkých nohaviciach vyzerám strašne?" povedal Zayn. Už ma to nebavilo..takto tu postávať, zatiaľ čo Zayn skúša ďalšie a ďalšie páry nohavíc a vyhovára sa na to, že v nich vyzerá zle. Je to nákupný maniak! :D Sadol som si na lavičku a zamyslene sa obzeral po nákupnom centre. Zrazu som niekoho uvidel. Niekoho veľmi známeho. Vysokú, chudú dievčinu s nádhernými hnedými vlasmy. "Cher!" vykríkol som a rozbehol sa za ňou. Venoval som jej vrúcne objatie. Je úžasný pocit stretnúť sa s veľmi dobrou kamarátkou po jednom či dvoch rokoch. 

"Čo ty tu robíš?" spýtal som sa zarazene.

"To isté by som sa mala ja spýtať ja teba! Veď neznášaš nakupovanie! Samozrejme, pokiaľ nejde o jedlo.." povedala a ja som sa na ňu pozrel.

"Alé no ták. Veď si robím srandu," odpovedala so smiechom.

"Ja viem. Ale namám náladu na žarty. So Zaynom sme sa dohodli, že pôjdeme do Nando's a potom nakupovať, ale keď uvidel výklad jedného značkového obchodu, nevedel odtrhnúť oči. Veď vieš aký je," odpovedal som s povzdychom...

"Uhm..áno viem.." Urobila krok dozadu. Vyhýbala sa môjmu  pohľadu. "Čo sa ti stalo? Si nejaká..divná.."

"Ale nič. To sa ti..iba zdá.."

"Ale Cher, poznám ťa. Viem, že ťa niečo trápi. Kľudne mi to povedz. Poď, pôjdeme si niekam sadnúť. Ale niekde, kde sa predáva jedlo!" zahlásil som a ťahal ju za ruku..aj mňa niečo trápilo..bol som poriadne ale fakt poriadne hladný! :D

Cher: Sedeli sme v Niallovej obľúbenej reštaurácii a jedli. Nechápem ako ten človek môže toľko zjesť! A to vôbec nebriberá! Pozrela som sa po okolí a všade videla zamilované páriky držiace sa za ruky a túliacich k sebe. Po líci mi začala stekať slza. Potom ďalšia. A ďalšia. Pokúšala som sa ich utrieť, aby si Niall nič nevšimol a nezačal si robiť starosti. Vždy si robí starosti. Keď uvidí, čo i len náznak toho, že niekoho niečo trápi, snaží sa to vyriešiť ako sa len dá. Nikdy nenechá priateľov v štichu, samých trápiť sa. On bol však rýchlejší. Prisunul si ku mne stoličku a podal servítku. Pohladil ma po vlasoch a objal.

Vravel: "No ták Cher, neplač. Čokoľvek sa stalo, vravím ti nie je dôvod na plač.."

"Ale je. Myslela som si, že so Jakeom budem šťastná už navždy a nie, že si nájde inú hneď po týždny! To som až taká nemožná?"

"Nie si. Ten Jake musel byť totálne na hlavu keď ťa nechal. Neboj sa, na svete je ešte veľa chlapcov, ktorí ti zmenia život. Len to treba nechať na osud, aby ti vybral toho pravého.." povedal a zamyslel sa. "Máš pravdu..musím zostať silná..Jakovi nedovolím vidieť, ako trpím. Ďakujem Niall. Ty vždy každého podržíš. Je na teba spoľach.."

"No jasné..viem vyriešiť iné problémy ľudí a vyčariť im úsmev na tvári, ale sám si neviem ako pomôcť. Neviem, čo mám robiť. Ľudia ma nenávidia. Chcú aby som odišiel zo skupiny. Myslím, že to aj urobím. Už o tom aj dlhšie premýšľam a myslím, že by som mohol dokončiť školu a..."

"Čo to táraš za nezmysly? Neurobíš to! Ja ani chlapci ti to nedovolíme! Kto sú tí ľudia, že si ťa dovoľujú urážať? Čo sú ony? Dokonalý? Pane Bože Niall, prestaň takto uvažovať. Neubližuj si len kvôli nim. Do frasa s takými ľudmi! Niečo ti natárajú a ty chúďa začneš uvažovať, že odídeš zo skupiny! One Direction by bez teba nebolo nič! Tak ako ostatní chlapci, aj ty máš právo byť v skupine. Ste ako puzzle...ak sa niektorá časť stratí, už to nikdy nebude ono. Vravím ti, ja ani chlapci nedopustíme, aby sa to stalo!!!" Pochytil ma hnev. Tresla som po stole. Ľudia sa začali otáčať a pozerať na náš stôl. Zrejme som to povedala nahlas. Veľmi nahlas. Nialla to celkom vyviedlo z mieri. Snažil sa ma upokojniť:

"Cher, sadni si, prosím ťa. Každý sa na nás pozerá."

"Noa? Nech sa pozerájú!" povedala som namosúrene a odišla. Niall rýchlo zaplatil a upaľoval za mnou. Nesmie takto premýšľať! To nedovolím! Aby odišiel zo skupiny! Kvôli ľudom, ktorí mu ubližujú. Bolo mi do plaču. Najskôr sa so mnou rozíde Jake a teraz zistím, že môj najlepší kamarát chce odísť zo skupiny a vzdať sa svojho sna, o ktorom sníval celý život. Ničomu nerozumiem. Celý svet je pre mňa teraz akýsi nezmyselný. Hm...a vobec..prečo som tak vybuchla? Obvykle sa zachovám kľudne ale..dnes..ako keby som bola niekto iný....

tumblr_m9deg7if7q1rcjja6o1_500_large.png

Jééj ♥ Best friends forever...sa čudujem , že ich vobec nerozdelila sláva :) Mňa a moje kamošky dokáže rozdeliť iba jedna hlúpa rúžová zvýrazňovačka! :D A samozrejme, že viem, že je to "fotošop" :D :D 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Perrie :)

Carley :P,12. 3. 2013 20:54

vyyyybornaaa cast :D kedy das dalsiu ??? :D :D pocuj a nedas tam nieco aj s perrie ?? :D

Re: Perrie :)

*N*,13. 3. 2013 14:43

Neboj sa...aj na ňu sa dostane :) Veď, čo by to bol za príbeh bez Zerrie? :) ♥

:)))))))))))))))))))

Adriána,12. 3. 2013 20:52

supeeeer cast ... :D len pokracuj :D som zvedava na dalsie :D :D :D