Choď na obsah Choď na menu
 


5. ČASŤ - Perrie..♥

Niall: Bežal som za ňou ako o život. Kde je? Nevidel som ju, iba húfy a húfy ľudí. Prešiel som k zábradliu a vtom so ju zbadal. Sedela vonku na lavičke a plakala. Dobehol som k nej a prisadol si.

"Preboha Cher, už nikdy nesmieš takto utiecť! Vieš aký som mal strach? A neplač. To ja som ten, ktorý by mal plakať. Som úplný debil. Máš pravdu, takto uvažovať. Som hlupák, hlupák, hlupák," tentoraz som sa rozplakal i ja. Cher sa na mňa pozrela, objala a povedala:

"Ale nie, nie si. Si najlepší človek, akého som kedy mohla stretnúť. Možno, že už nemám Jaka, ale mám teba. Najlepšieho kamaráta pod slnkom. A ver mi, len tak ťa nenechám ubližovať si. Už nikdy. A prepáč, že som tak vyletela..neviem, čo to do mňa došlo."

"To nevadí..každý ma svoje chvíľky," usmiali sme sa.

"A kde máš zvyšok skupiny?"

"Harry je so svojou milou, Louis sa pripravuje na výročie s El a Liam je určite niekde s Dan," povedal som rýchlo.

"Harry má niekoho?"opýtala sa udivene Cher.

"Jasné..teda ešte len včera sa zoznámili. Volá sa Emma a je veľmi milá. Dnes má 18," povedal som vážne.

"A Zayn?" spýtala sa Cher.

"Zayn? On si skúša už asi 55 nohavice...ako som už vravel.." povedal som a potom mi docvaklo. "No do frasa!  Zayn ma zabije! Povedal, že ho mám počkať pri obchode! Koľko je hodín?" Cher sa pozrela na hodinky:

"16:00."

"Čožéé? To nie! Musím ísť Cher, maj sa!" povedal som a bežal zase do obchodného domu. Počul som, že Cher zakričala, že ide so mnou ale už som sa neotočil. Len som bežal a bežal na pospas smrtiidúcemu Zaynovi..
Dobežal som k obchodu. Aj Cher ku mne rýchlo dobehla.

"Nie je sem.." povedal som.

"Možno je doma..alebo..sedí s nejakou kočkou v kaviarni." povedala Cher so smiechom.
"Akou kočkou?" Poobzeral som sa zmätene po obchode a začal sa chytať za hlavu. Cher sa iba smiala a chytala sa za bruchu. Potom prstom ukázala na vedľajšiu kaviareň:

"Tam ty nemehlo!" Ešte stále sa smiala. Mne teda do smiechu nebolo. V kaviarni sedel Zayn a nejaká blondína vedľa neho..no super! Ešte to mi ostávalo! Snáď sa i on nezaľúbil? Potom budem vyzerať ako totálny idiot, čo si nevie nájsť dievča..achh..

Zayn:
Snažil som sa pôsobiť dosť cool, aby som na Perrie zapôsobil. Je úžasné, čo dokáže jedno stretnutie sa v obchode. Pocítil som zvláštny pocit. Žeby motíle v bruchu? Naozaj niečo takéto existuje? Aha..tam je Niall a Cher..kde sa tu ona berie? Hm..zvláštne..Usmial som sa na Perrie. Mysím si, že aj ona sa do mňa zamilovala..vtedy mi hlavou prebehla otázka: Dá sa mi vobec odolať? Určite nie..položil som si na ňu rýchlu odpoveď.  Podišli ku nám.

"Ahoj Cher.." usmial som sa na ňu. Pozrel som na Nialla a povedal mu: "Niall mal si ma čakať pred kabínou! Nejaká fanynka mi ukradla nohavice! Ešte šťastie, že bola Perrie na blízku a zachránila ma pred 1000 paparazzov, smiacich sa na mojom "malom" trapase! Och..jasné vy sa ešte nepoznáte. Cher a Niall toto je moja zachránkyňa Perrie, ktorá je tiež v skupine s názvom Little Mix, Perrie toto je Niall, ďalší člen skupiny a naša veľmi dobrá kamarátka z X-factoru Cher." Obidve sa usmiali...i ja som sa usmial, i keď som bol na Nialla strašne naštvatý..teda už iba spolovice..vďaka nemu som spoznal Perrie..myslím, že s ním budem chodiť nakupovať častejšie..áno..to je výborný nápad!

                             

 

 

                                 Tak tu máte Perrie! ♥

perrie-edwards-pink-hair.jpg

 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

<3

Carley :P,13. 3. 2013 17:37

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dakujeeeeem :))))))) .... a inac vyborna cast :D

Re: <3

*N*,13. 3. 2013 18:04

Ja ďakujem..prepáč, ale ďalšia časť bude trošku nudnejšia..:D (nechcelo sa mi písať) ale neboj, od 11 časti to bude napínavé! :D