Choď na obsah Choď na menu
 


6.ČASŤ - Eminna narodeninová oslava...

Louis: "Páči sa ti tu?" spýtal som sa nedočkavo Eleanor. Tá sa usmiala a povedala:

"Lepšie miesto na výročie som si nemohla priať.."

"Ach ty moja bambuľka!"

"Ty môj Boo Bear!" Eleanor sa usmiala a chytila ma za ruku. Nahla sa ku mne a vtisla jemný bozk na líce. Najedli sme sa a potom sme sa poprechádzali po parku..Nakoniec sme sa zastavili v tme pri pouličnej lampe, ktorá sa v okamihu keď sme tam prišli zasvietila. Postavil som sa a vytiahol z vrecka zamatové puzdro. Otvoril som ho. Eleanor sa iba chytila za ústa a povedala:

"Louis, ten je krásny.." Bol to nádherný diamantový náhrdelník. Bola to trošku drahšia záležitosť ale pre Eleanor - moju hviezdičku urobím všetko! Usmial som sa a dal jej ho na krk. Potom sme sa iba prechádzali až som si napokon spomenul.

"Jasné! Úplne som zabudol! Emma má dnes narodeniny! A mali sme prísť domov aby sme to oslávili.."

"No? A čo nám v tom bráni? Poď ideme!" Eleanor ma potiahla za ruku a rozbehla sa...

Harry: "Kde dopekla toľko trčia?" opýtal som sa. Už som začínal strácať trpezlivosť. Spolu s Emmou a ostatnými sme sedeli v obývačke. Všetko bolo prichystané na Emminu oslavu.

"Neboj sa Harry, zachvíľu sú tu,"  povedal Liam. Poobzeral som sa po miestnosti. Na obrovskej pohovke sedel Liam s Danielle a vedľa nich sa na seba tajomne usmievali Zayn a Perrie..Emma sedela mne na kolenách a Cher sedela na kresle a čítala si časopis. Niall stál pred oknom a zamyslene tam hľadel. Vtom niekto zazvonil. Išiel som otvoriť. Bol to Louis a Eleanor.

"No konečne! Už sme sa báli, že neprídete!" zvolal som celý nedočkavý.

"Ty si sa bál..Mali ste ho vidieť! Stále sa prechádzal do okolo po dome a chytal sa za hlavu," povedal so smiechom Zayn. Všetci sa usmiali.

"No, keďže sme tu už všetci..oslava sa môže začať!" zvolal Liam. Najskôr sme všetci pogratulovali Emme a potom som priniesol tortu. Položil som ju na stôl pred Emmu a povedal: "Dúfam, že ti bude chutiť. Sám som ju upiekol." Bola v tvare srdca a bolo na nej napísané: "Všetko najlepšie Emma! Milujem ťa." Emma sa usmiala a sfúkla sviečky.

"Čo si si priala?" spýtal som sa.

"To je tajné," povedala medovým hláskom a žmurkla na mňa. Všetci okrem Nialla si dali po jeden kúsok. Ten si dal samozrejme dva. Potom sme si pozreli niečo v telke, zahrali twister a vybrali sa do klubu na párty. Prekvapilo ma, že tam neboli žiadni paparazzi ani jačiace fanynky. Nebolo tam ani plno ľudí...Najskôr nechcel nikto tancovať ale napokon na Emmino, Perrieno, Eleanorino, Dannielino a Cherino presvedčanie tancovali všetci. Po rýchlich pesničkách nasledovala moja obľúbená pieseň. Moja aj Emmina. Priklonil som sa k nej a pošepkal jej do ucha: "Naša obľúbená pieseň..poprosil som DJ aby nám ju zahral.."

"Ale Harry to si nemusel."

"Ja viem, ale chcel som to." A napokon sme sa vášnivo pobozkali...

Zayn: Sedel som vedľa Nialla, ktorí sa iba túžobne pozeral na zamilované tancujúce pári. Alebo, že by sa pozeral na stol s jedlom? Áno, tá druhá možnosť sa mi viac pozdáva. Ja som sedel s rukami podopretými a sledoval som Perrie. Niečo vravela Cher. Tá sa iba usmiala a hneď sa vybrali smerom k nám. Pozrel som na Nialla, ktorí nasadil svoj roztomilý zvedavý kukuč. Potom Perrie chytila za ruku a potiahla na tanečný parket. To isté urobila aj Cher. Tá ale potiahla Nialla. Potom sme spolu tancovali až do neskorej noci. Na konci narodeninovej oslavi sme všetci odišli domov. Akonáhle som prišiel domov ja okamžite som zaspal. Neviem, čo robili ostatný ale ja som bol strašne unavený..Poddal som sa teda únave a pohlbil sa do snov...

Liam:
Pozrel som sa na Danielle. A na Louisa, Perrie, Cher a Nialla. Poobzeral som sa po miestnosti a povedal:

"Kde je Zayn?"

"Už spí...ako anjel..," povedal Niall, ktorý sa už tiež sotva udžal pri vedomí.

"Už je neskoro..navrhujem aby sem Cher, Perrie, Danielle a Eleanor prespali. Už sa im neoplatí predsa vracať domov. Nemám pravdu chlapci?" Pozrel som na nich s nádejom v hlase. Louis iba prikývol a povedal:

"Myslím, že je to skvelí nápad Liam..Dan by mohla spať s tebou, El zase so mnou a Perrie so Cher v hosťovskej. Sú tam dve postele. Čo ty na to Niall, súhlasíš?" Všetci sme sa pozreli na Nialla, ktorí v tom momente spadol na zem a zaspal.

"Myslím, že to znamená ako súhlas," povedala s chichotom Cher. Usmial som sa. V tú noc som spal s Danielle. Bol vynikajúci pocit mať ju pri sebe. Cítil som, že ju musím chrániť. Ale hlavne, že ju musím milovať a stáť pri nej za každých okolností..možno..možno by sme mohli náš vzťah nejako posunúť do predu..už ma nudí stále stáť na to istom mieste. Ale najskôr by som mal počkať, ako sa situácia vyvynie. Možno by som mohol počkať ešte jeden rok..alebo dva. Nevedel som vlastne ani, čo chcem. Chcel som náš vzťah posunúť..ale tiež som sa bál odmietnutie Dan. Čo by potom urobila? Možno netreba robiť unáhlené rozhodnutia a počkať, čo nám prinesie osud..

 

 

Trošku nudnejšia, ale nechcelo sa mi písať..počkajte si na 11 kapitolu  to bude trhák! :DDDD

 

20041116-03.jpg

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)

Carley ,14. 3. 2013 13:42

Vobec nie je nudna :) a uz sa tesim na 11 :D