Choď na obsah Choď na menu
 


7. ČASŤ - Rušné ráno..

Emma: "Harry?" Obzrela som sa po izbe. Miesto vedľa mňa bolo prázdne. "Harry, kde si?" Chytila ma panika. Rýchlo som vstala, obliekla župan a vyšla z izby rovno do kuchyne...

"Áno, láska? Volala si ma?" povedal Harrry servirujúc raňajky na stôl.

"Ach, tak tu si! Zľakla som sa, že sa ti niečo stalo."

"Prepáč, nechcel som ťa vystrašiť. Nepôjdeme niekam?"

"Áno..ale až po tých vynikajúcich raňajkách, čo si pripravil," povedala som s úsmevom. Vyzeralo to skvele. Hm...začali sa mi zbiehať slinky. Bez zbytočných rečí som sa do toho pustila..Keď som konečne dojedla, šla som sa umyť a prichystať. Nevedela som, čo pre mňa Harry pripravil. Cítila som sa ako nejaká princezná, po ktorú si nečakane prišiel princ na bielom koni...bola som neskutočne nedočkavá..nedočavejšia ako ešte nikdy pred tým...

Cher: Sedela som na posteli a premýšľala, čo si obliecť..Dan tu mala nejaké veci, ktoré si tu nechala presne pre takéto situácie. Ak by tu niekto prespal a tak..Požičiala ich mne, Perrie, Emme a tiež El. Mala som na výber. Už ma nebavilo takto tu sedieť a premýšľať a tak som si zobrala to, čo mi hneď prišlo pod ruku. Potom som sa umyla a šla do kuchyne. Keď som prechádzala cez obývačku, o niečo som zakopla a spadla. Zmätane som sa obzrela a uvidela som Nialla. Ešte stále spal. Zobrala som vankúš z gauča a poriadne ho ním trafila do hlavy. Zakričala som: "Vstávaj ty spachtoško! Už je 12 hodín!" Niall sa iba obrátil na druhú stranu a povedal:

"Ticho, chcem ešte spať! Nebuďte ma prosím!" Ako myslí..zobrala som teda vázu s kvetmi a dala som mu studenú rannú sprchu...začala som sa strašne smiať. Niall skríkol:

"Ale no ták! To tu nenecháte človeka ani vyspať sa?" No keď ma uvidel, hneď vyskočil, schytil vankúš a zasiahol ma ním. Prestala som sa smiať a úder mu vrátila. Šantili sme sa ako malé deti. Vtom prišiel Louis s El a okamžite sa k nám pridali. Všade naokolo bolo počuť hlasité výkriky a šialený smiech. Takéto ráno som nezažila už poriadne dlho ak sa mám priznať...začínalo sa mi tu páčiť..

Danielle: Čo sa to tam dole deje? Ležala som na posteli vedľa Liama a sústredene som načúvala. Nemohla som odolať a zišla som do obývačky. Tam ležal Louis, Niall, Eleanor a Cher..Všetci boli od peria. Nemohla som vydržať a začala som sa smiať. Vyzerali ako oškubané sliepky. Všetci štyria sa na mňa nechápavo pozreli. Ja som iba ukázala na zrkadlo a oni ako na povel sa k nemu rozbehli. Keď uvideli ako vyzerajú tiež sa začali smiať.

"Čo sa to tu deje?" spýtal sa zaspatý Liam schádzajúci dolu schodmi. "Ale nič, to si len niekto užíva nádherné ráno," povedala som a uštedrila mu maličký bozk. Liam sa usmial a poobzeral sa po obývačke. Keď uvidel ten neporiadok ihneď zakričal:

"Preboha! Okamžite to tu popratajte! Ak niekto uvidí aký bordel ste tu narobili...bože môj! Niall, čo si preboha robil? Si celý mokrý! Ach nie, myslím, že sa to tu začína vymykať kontrole.." sa chytil za hlavu a začal smiešne poskakovať sem a tam. Louis sa iba usmial:

"Neboj sa Liam, títo dvaja to tu poupratujú, až sa to tu bude lesknúť! Že?" povedal a vražedným pohľadom sa pozrel na Nialla a Cher.

"My? Veď aj vy ste tento poriadok urobili! No dobre, ako myslíte..vždy za všetko môže iba večne hladný blonďák a niekto, kto je po ruke mu musí pomôcť. To je ták nespravodlivé!" povedal Niall, no keď videl ako sa tváril Louis s Liamom, hneď zmenil názor:

"Za pár hodín sa tu budete vidieť v odraze podlahy. Upratovacia čata hlási nástup!" Šuchtavým krokom vyšiel z obývačky a viedol Cher do malej komorky, kde boli potreby na upratovanie.

"Myslím, že oni sa tu už o to postarajú," povedala som upokojňujícim hlasom a pozrela na Liama."

"To máš pravdu. Mohli by sme niekam zájsť, čo povieš? A mohli by ísť s nami aj Louis a El," povedal Liam.

"To je super nápad! Ja s Louisom pôjdeme veľmi radi!" skočila do reči El.

"Ale kam?" spýtala som sa.

"Poznám jedno super miesto kde si užijeme veľa zábavy!" povedal Louis a uškrnul sa.

"Tak na čo čakáme? Až budeme starí? Stretneme sa vonku za hodinu. Do vtedy by sme sa mali všetci prichystať," povedala som a všetci sme sa rozbehli do izieb.

 

tumblr_mjgctwozmp1s78bogo1_500_large.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.