Choď na obsah Choď na menu
 


8. ČASŤ - Zamilovaní...

14. 3. 2013

Emma: "Poď!" Harry ma potiahol za ruku a otvoril dvere na limuzíne. Áno na skutočnej limuzíne. Nasadla som a nedočkavo som sa obzerala okolo seba. Harry sedel vedľa mňa a tajomne sa na mňa usmieval.

"Kam to ideme?" opýtala som sa s nádejom v hlase, že mi odpovie.

"To sa dozvieš, až keď tam budeme," povedal. Zatvárila som sa sklamane. Cesta trvala iba pár minút. Harry vystúpil ako prvý a otvoril mi dvere. Obzrela som sa okolo seba. Uvidela som pred sebou drahú taliansku reštauráciu. Keď Harry uvidel kam sa pozerám len sa usmial chytil ma za ruku a viedol ku dverám.

"Ale...Harry..to si nemožem dovoliť ja..," bola som trocha v šoku. Ruky sa mi triasli a na tvári som mala neistý výraz.

"Nič sa neboj láska, dnes platím ja..," povedal a vtisol mi pusu na líce. Hneď mi bolo lepšie. Vo vnútri bolo nádherne. Všade obskakovali čašníci, kuchári a muzikanti hrali nádhernú upokojujúcu hudbu. Všetci zákazníci vyzerali spokojne. Bolo tam ako v rozprávke. Ak mám byť úprimná cítila som sa ako kráľovná. Mali sme rezervovaný stôl s výhľadom na Big Ben. Jedlo bolo vynikajúce. Keď sme sa najedli, šli sme sa ešte poprechádzať po Londýne. Sadli sme si na lavičku a dívali sa na hviezdy. Harry sa ku mne prisunul a rukou pokýval vo vzduchu. Zrazu sa k nám privalili mexický muzikanti a začali hrať moju druhú obľúbenú pieseň. Tak nám muzikanti vyhrávali a do neskorej noci. Sedela som tam, pritúlená k Harrymu..slzy na krajíčku. Bola som strašne rada, že som stretla človeka ako on. Milujem ho z celého srdca a nechcem ho nikdy stratiť. Je mojím nádherným vzduchom bez, ktorého nemožem žiť..Zayn: Sedel som za stolom a pripravoval raňajky pre mňa i Perrie. Neviem kam sa všetci podeli. Viem iba to, že v obývačke nechali strašný bordel a zašpinili zrkadlo. Ešte že mám 5 náhradných vždy po ruke. Pozrel som na schody, z ktorých práve schádzala Perrie. Vyzerala úžasne. Nasadil som svoj "zvodný pohľad" a pozval ku stolu. Odsunul som jej stoličku a povedal:

"Dobré ránko madam. Pripravil som vám špeciálne špagety."

"A prečo sú špeciálne?" opýtala sa Perrie.

"Pretože sú pripravované s láskou. Inak, dáte si k tomu i džús?"

"Ďakujem vám pane za toto nádherné privítanie..ale myslím, že by som už mala ísť domov."

"Ale až po raňajkách."

"Tak teda dobre, ak ste si dal tú námahu mi ich pripraviť." Obidvaja sme sa zasmiali a pustili do raňajok. Som si istý, že môj zvodný pohľad na ňu zaposobil. Teraz už od nej potrebujem iba číslo a kde býva. A misia "PERRIE" bude splnená. Keď sa mi to podarí samozrejme..ale všetci dobre vieme, že podarí...:D

 

009387.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.