Choď na obsah Choď na menu
 


3. časť - Zaynovo tajomstvo a Rose..

6. 5. 2013


Som chorá, takže teraz vám sem nebudem tak často pridávať nové časti..navyše, túto časť som písala s horúčkou, takže to nebude nič moc! :D


Ketrin:
"Geogre Marin! Gratulujeme!" Ostala som stáť s otvoreními ústami do korán. Čože? Obetovala som svoje peniaze pre nič, za nič? Bola som až taká hlúpa, že som sa oddala predstave, že vyhrám, poletím do Bradfordu a Zayn sa do mňa zamiluje?
To nie je možné! Hru vyhral nejaký milionár! Načo potrebuje ďalšie peniaze?! Mala som sto chutí tam za ním vyliezť a poriadne mu dať cez ústa. Ja tie peniaze potrebujem a on...Muž v obleku mu podal mikrofón a opýtal sa ho:
"Tak..aké je to vyhrať 1 000 000€?"
"Ja už som na peniaze zvyknutý. Na bankovom účte mám sto-krát väčšiu sumu ako je v tejto obálke." zobral obálku, v ktorej boli peniaze a odpochodoval preč..
Ostala som stáť ako prikovovaná. Nevydala som zo seba ani hlásku. Mala som takú veľkú šancu ho znova vidieť!


Zayn:
S Niallom som sedel v Nando's, jeho obľúbenej reštaurácií. Nechápem ho. Veď ešte len pred 2 hodinami, zjedol doma tri pizze. Musel si zrejme všimnúť, že sa niečo deje, lebo neustále do mňa rýpal a vypytoval sa ma, na čo myslím. "Nestalo sa ti niečo? Možno máš horúčku..nemal som ťa sem ťahať..prepáč mi to.."
"Nič sa nedeje Niall, som v pohode. Vlastne som rád, že si ma dotiahol do tochto nákupného centra.  Zlepšil si mi tým náladu.." Niall sa na mňa nedôverčivo pozrel. Ten jeho pohľad sa mi doslova vryl do svedomia a celý čas ma dráždil. Mám mu to povedať? Koniec koncov, je to môj najlepší priateľ, skoro ako brat a keď mu to poviem, určite sa mi uľaví. "Niall ja..chcel by som i niečo povedať..." začal som trocha nesmelo. Niall prestal prežúvať porciu Nando's a s vypúleným očami na mňa pozrel. Rukou mi naznačil, že mám pokračovať. "Ja.." nestihol som dopovedať, pretože niekto mi rukami zakril oči. Otočil som sa a zbadal som Perrie. Dala mi drobnú pusu na ústa a objala ma. Pokúsil som sa aspoň o nejaký úsmev, aby si i ona nezačala robiť starosti.
"Prekvapenie!" zvolala Perrie a pokračovala: "Čo by si povedal, ak by sme šli do kina? Dávajú tam nejakú romantickú komédiu. Hm..?" Niall si vzdychol. Videl som jeho smutný pohľad. "Môže ísť s nami i Niall?" opýtal som sa rýchlo. Niall bol jediný zo skupiny, ktorý nemal žiadnu priateľku. Bol smutný, pretože obvykle trávime čas s našimi zlatíčkami a on, keďže je sám si musí nájsť nejakú zábavu sám. Samozrejme má priateľov, lenže..Perrie sa sladko usmiala podišla k Niallovi, objala ho a povedala: "Samozrejme, že áno. Uvidíte, bude to zábava!" vykríkla a už nás ťahala do kina. Z peňaženky som vylovil 20 dolárov, položil ich pod pohár a rýchlo sa poponáhľal za nimi. Keď sa trocha odreagujem, možno prídem na nápad, ako sa znova stretnúť s Ketrin.


Niall:
                                                                                                                                                     Bol som strašne nahnevaný. Zayn sa mi práve chystal niečo dôležité povedať a potom príde Perrie a všetko zničí. Mám Perrie rád, ale.."Bože..som to ja ale žiarlivec!" pokarhal som sa v duchu a vrátil som zlé predstavy tam, kam patria. To, že som jediný zo skupiny, ktorý si ešte nenašiel dievča a nemá sa s kým "maznať", ešte neznamená, že musím byť taký..nepríjemný?
Sedeli sme v kine, Zayn a Perrie blízko seba a ja o tri sedačky do zadu ďalej. Keď som to už nemohol vydžať, vyhovoril som sa, že mi je zle a odišiel som preč. Pri odchode som ešte vrhol na Zayna nahnevaný pohľad, ale on si ma nevšímal..bol celý zamestnatí bozkávaním Perrie. Brr!
Stál som pred kinom a obzeral som si seba v sklenenej vytríne. Zrazu som si všimol niekoho ako stojí pri mne a usmieva sa. "Demi!" vykríkol som a objal som moju kamarátku. Usmiala sa a tiež ma objala a potom sa odo mňa vzialila tri kriky. Rukou ukázala na nejaké dievča, ktoré si prešľapovalo z nohy na nohu. Bola zlatá.
"Niall, dovoľ aby som ti predstavila, moju najlepšiu kamarátku Rose." Dievča zdvihlo hlavu a ja som ne ňu odrazu nemohol prestať civieť. Bola taká krásna! Nesmelo sa na mňa usmiala a ja som jej úsmev opätoval. Demisa začala smiať. Obidvaja sme sa na ňu pozreli.
"Čo sa smeješ?" spýtal som sa trocha nahnevane, i keď Demi istotne pochopila, že nie som vôbec naštvaný.
"Ále..nič, nič..zabudni na to.." povedala rýchlo Demi a snažila sa potlačiť ďalší výbuch smiechu. Nechápavo sme sa na seba s Rose pozreli a pokrčili plecami.
Potom sme šli všetci traja na zmzlinu. Rose je taká úžasná. Tiež rada spieva, hrá na gitaru a tancuje. Samozrejme je jasné, že ona tancovať vie, lenže ja..uhm..ako by som to povedal..som mizerný tanečník, vážne. Rose mi však sľúbila, že ma tancovať naučí. Demi sa celý čas iba tajuplne usmievala. Keď sme sa jej opýtali, čo sa deje, nechcela nám odpovedať a vždy odbočovala od témy. Som zvedavý, čo zase chystá..

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

************

DORO xx ,15. 5. 2013 11:30

Fakt super časť aj celkovo príbeh hoci tu sú iba 3 časti, ale dlho si už nič nepridala :) Kedy dáš dalšiu?! :/

Re: ************

*N*,17. 5. 2013 14:19

Ďakujem, som rada, že sa ti páči..
Áno, viem, že som sem v poslednej dobe nič nepridávala, ale nemala som čas..naozaj sa snažím aspoň trocha napísať každý deň, ale škola a krúžky..skúsim sa ešte viacej posnažiť..:)