Choď na obsah Choď na menu
 


10 trikov ako dosiahnuť sexi mihalnice*♥*

 Trik č. 1: Vybrať správnu špirálu je základ. Zabudnite na trendy a oslnivé reklamy, hlavným ukazovateľom pri výbere je len a len zrkadlo. Klasikou je „najčiernejšia čierna“, ale jemným blondínkam budú viac slušať hnedé tóny. 

Trik č. 2: S vodeodolnými špirálami len opatrne. Používajte ich vtedy, keď si to situácia skutočne vyžaduje, napríklad na dovolenke či slávnostných príležitostiach. Obsahujú viac chemikálií, takže ich časté používanie môže poškodiť štruktúru mihalníc. 

Trik č. 3: Máte pred sebou výnimočný večer? Tak to by chcelo výnimočné líčenie. Dramatický akcent pohľadu docielite použitím dvoch špirál. Po obvode mihalníc naneste klasickú čiernu a končeky pretrite bordovým, fialovým či iným exotický odtieňom.

Trik č. 4: Keď ste doma a bez mejkapu, využite čas na regeneráciu zničených mihalníc. Hodí sa vám na to bezfarebná špirála s obsahom spevňujúcich látok. Po nanesení ju nevidieť, ale vaše mihalnice vyživí, obzvlášť ak majú sklony k lámavosti. 

Trik č. 5:
 Špirály obyčajne nemajú dlhú trvanlivosť. Aby vám však vydržali čo možno najdlhšie, dajte si pozor, aby ste pri použití rúčku špirály rýchlo vytiahli z tuby a po použití pevne zavreli. Čím viac vzduchu prenikne do vnútra tuby, tým skôr špirála vyschne a bude nepoužiteľná. 

Trik č. 6: Trápia vás riedke mihalnice? Žiadny problém. Pomôže vám obyčajný púder. Tesne pred tým ako príde k slovu špirála, mihalnice jemne poprášte transparentným púdrom. Vytvorí sa tak tenučký povlak, vďaka čomu budú nalíčení pôsobiť hustejšie. 

Trik č. 7: Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď sa vám kúsok špirály dostane na kontaktnú šošovku. Ich nositeľom, ale rovnako aj ľuďom s alergiami či precitlivenými očami odporúčame výber špirál s označením „sensitive“. Obsahujú menej dráždivých látok, takže vás skrášlia bez toho, aby ste slzili. 

Trik č. 8: Keď chcete mihalnice vytočiť bez použitia klieštikov, len pomocou špeciálnej tvarujúcej špirály, nanášajte ju od korienkov ku končekom pohybom, ako by ste vo vzduchu maľovali písmeno Z. Stačia dva ťahy rýchlo za sebou, v opačnom prípade sa ľahko stane, že jednotlivé riasy sa zlepia dokopy. 

Trik č. 9: Keď už je kozmetická katastrofa na svete a podarí sa vám namaľovať mihalnice á la ruská matrioška, nič sa nedeje. Namočte kefku špirály do odličovacieho tonika a prejdite ňou po mihalniciach. Mali by sa bez problémov oddeliť. 

Trik č. 10: Trvá približne päť sekúnd, kým vrstva špirály uschne na mihalniciach. Za tú chvíľku skúste nežmurkať. Inak sa zbytočne zdržíte pri odstraňovaní tenkých čiernych pásikov z očných viečok.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.