Choď na obsah Choď na menu
 


4 tipy proti nude

10. 3. 2013

Máš voľno a nudíš sa? Máme pre teba originálne tipy na zmenu!

 

 

1. CHOĎ SA POZRIEŤ DO ZVIERACIEHO ÚTULKU!

Všetky útulky zvierat potrebujú ako soľ "venčiarov", ktorí vezmú opustené zvieratá, zavreté celý deň v klietkach a kotercovh, niekam na prechádzku. Okrem toho, že to môže byť zábava, si v prírode a hlavne - urobíš niečo dobré pre zvieratko, ktoré nepoznalo ľudskú lásku!


2. ZORGANIZUJ RETRO PÁRTY!

Chodievaš na akcie, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu? Zorganizuj s kamarátmi originálnu retro párty v štýle 70.,80.,90. rokov, alebo si vyber iné obdovie - fantázie sa medze nekladú, takže môžeš urobiť párty z praveku, párty antických bohov či párty z budúcnosti! Zožeň si dobovú hudbu, oblečenie, jedlo a uvidíš, aká bude zábava!


3. PAINTBALL

Vo veĺkých mestách je už táto obľúbená hra na vojnu celkom rozšírená. Potrebuješ iba paintbalové rekvizity a triafaš guĽkami svojich súperov. Je to dobrá možnosť pre chalanov, ale aj pre baby a navyše hra, kde sa môžete vyblázniť celá partia!


4. UROB DOMA KARAOKE!

Stačí iba internet, kde nájdeš texty známych piesní a potom už len zavolaj kamoškám a môžete si vyskúšať, ako vám to ide zo spevom. Vymyslite si vlastnú star súťaž - napríklad ten, kto sa dostane do hviezdej roty, berie ostatným jeden drink!


9113d62bedf8adeee9b5f84b8f5a8f39.jpgVytvorila: *N*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dakujem

gabriela,11. 3. 2013 18:08

jej super! akurát som sa nudila, takze mi to prislo vhod! dakujem *N*!