Choď na obsah Choď na menu
 


Ako vyzerať dobre na každej fotke??:)

10. 3. 2013

 

Je len prirodzené, že chcete vyzerať dobre. Základom je prirodzenosť. Nenoste úplne biele oblečenie, to na záberoch nevyzerá pôsobivo (ak nie ste nevesta). Ani príliš veľké a bujaré vzory nie sú ideálne. Tie vás zničia opticky i mimo záber, a vaša postava v nich rozhodne nevynikne.

Bižutéria a šperky                   
Dodajú, mimoriadne v lete, veľmi decentný štýl. Samozrejme, ak ich správne skombinujete. Pozor aj na účes. Ani v bežnom živote nevyzerá dobre, ak nosíte neprirodzené účesy, alebo sa vám vlasy lepia pod tiažou vlasových prípravkov. Prirodzené, avšak pestované a upravené vlasy, robia aj na fotografiách ten najlepší dojem.

Pri letnom opálení netreba mnoho make-upu. Stačí trocha maskary a lesk na pery, a hneď svoju tvár oživíte. Jednou z najdôležitejších vecí, vďaka ktorým budete na fotografiách vyzerať dobre, je prirodzenosť. Ak budete prirodzená, uvoľnená a azda aj šťastná, nebudete potrebovať ani make-up, ani šperky a dokonca ani "tie správne" šaty.

Na úsmev neslobodno zabúdať
Najkrajším doplnkom ženy na fotografii je totiž úsmev. Ten vás rozžiari, dodá tvári mladší nádych a vaše oči budú žiariť vitalitou a energiou. A to dokonca aj vtedy, ak sa tak trošku do toho úsmevu budete musieť nútiť. Nevadí. Kútiky hore a úsmev podržte na tvári aspoň desať sekúnd. To naštartuje váš mozog a po maličkej chvíli sa budete cítiť veselšie (a vyzerať lepšie).

A keď sa spätne budete pozerať na svoje fotografie i s odstupom rokov, môžete si spokojne povedať, že ste vtedy boli nielen krásna, ale aj šťastná, veď úsmev je toho jasným dôkazom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.