Choď na obsah Choď na menu
 


Zvládneš to aj bez kaderníka! Sexi kučery trikrát inak...

Zabudnite na mastné vlasy bez objemu. Romantické kučery si hravo vytvoríte aj doma. Vystačíte si s kulmou na vlasy, natáčkami a dvomi šikovnými rukami!

Na veľkosti záleží...

Pravidelné vlny sa perfektne hodia na romantické rande, ale pokojne ich môžete nosiť aj do práce. Horúcimi natáčkami dosiahnete jemnejší efekt ako žehličkou na vlasy. Ak máte vlasy prirodzene vlnité, použite veľké natáčky. Na rovné vlasy postačia stredne veľké.

 

Túžite po kučerách od korienkov po končeky? Natočte pramene vlasov na natáčky po celej dĺžke. Nikdy ich nenatáčajte od končekov, začnite od stredu! Keď natáčky vychladnú, opatrne ich uvoľnite a kefou vlasy zľahka prečešte. Snažte sa ich príliš nedotýkať, aby vám účes vydržal čo najdlhšie.

Lesklá romantika vo dvojici...

Vysušte si vlasy nahladko, rozdeľte ich cestičkou a spodné pramienky jeden za druhým natočte. Prstami alebo kefou ich usporiadajte do väčších vĺn. Na končeky naneste prípravok so zložkami pre žiarivý lesk.

S difuzérom to ide ľahšie...

Na vlhké vlasy naneste tužidlo na zväčšenie objemu, v prípade hustej hrivy použite vlasový krém. V predklone ich opatrne vysušte difuzérom. Natočte na kulmu 2-3 centimetrové pramienky. Počas kulmovania držte prístroj vo vodorovnej polohe. Vlasy si natáčajte len do výšky uší, aby ste dosiahli prirodzený vzhľad. Ak vlny vychladnú, prečešte ich prstami, aby ste zjednotili tvar účesu.

 

347535_import-shakira-shakira-crop.jpg


Shakiru by sme si bez bujnej hrivy nevedeli ani predstaviť, však? :)

 

1348204_jennifer-lopez-peru.jpg

                                       Aj Jennifer Lopez miluje kučery! :)

 

 

 

Vytvorila: *N*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.